Головна / Синус - Ліфтинг - операція з нарощування кістки верхньої щелепи.

Синус - Ліфтинг - операція з нарощування кістки верхньої щелепи.

Синус - ліфтинг - це процедура нарощування кісткової тканини верхньої щелепи. Справа в тому, що у верхній щелепі є гайморова пазуха (так би мовити, повітряна порожнина). Через дефіцит кісткової тканини імплантат може, як би провалитися в гайморова пазуху і не бути міцно зафіксований.синус ліфтінг перед імплантацією

Показання для проведення процедури синус - ліфтинг.

Може бути кілька причин, чому кількість кісткової тканини, що знаходиться в верхній щелепі пацієнта недостатня для розміщення зубного імплантату.

Можливо була пошкоджена кістка внаслідок попередньої хірургічні процедури (наприклад, важке видалення зуба) або дефектів пародонта (ясен). Часто зустрічається проблема, коли розмір і форма гайморової пазухи є відносно більші в порівнянні з розміром верхньої щелепи. Через це товщина кісткової тканини недостатня для вживлення імплантату.

Підготовка до процедури синус - ліфтинг.

Кісткова тканина, яка використовується при підйомі синуса, може бути взята з вашого власного тіла (аутогенна кістка), також аллогенной кістки або з коров'ячої кістки (ксенотрансплантата). Якщо ваша власна кістка буде використовуватися під час синус-ліфтингу, вона буде взята з інших областей вашого рота або тіла (рідко).

В дуже крайніх випадках хірург видаляє кістку з вашого стегна або гомілки (кістку під коліном). Вам знадобиться рентгенівський знімок, зроблений перед підйомом синуса, щоб дантист міг вивчити анатомію щелепи і пазухи. Вам також може знадобитися спеціальний тип комп'ютерної томографії (КТ).  Це сканування дозволить стоматологу точно виміряти висоту і ширину вашої існуючої кістки і оцінити стан вашого синуса.

Якщо у вас сезонна алергія, ви повинні запланувати процедуру, коли вона неактивна.

Ще по темі:ще по теміШинування зубів. ще по теміЗнімнне протезування зубів.

Як відбувається процедура синус-ліфтингу (підйом гайморової пазухи).

Конкретний метод, який використовує стоматолог може варіюватися. Але традиційно ця операція виконується таким чином:

  1. За допомогою ультразвукового п’єзохірургічного апарату і спеціальної насадки в місці, де буде згодом встановлено імплантат, робиться невеликий отвір.
  2. Досвідчений хірург-стоматолог піднімає дно гайморової пазухи, відшаровуючи слизову оболонку.
  3. У створеному віконці закладається кісткова крихта. Після того, як простір під слизовою оболонкою буде заповнено, можна закривати віконце колагенової мембрани, потім за допомогою декількох стібків ясна закріплюють на колишньому місці.

У деяких випадках можливо, що стоматолог буде розміщувати зубний імплантат одночасно з виконанням синус - ліфтингу. Але в більшості випадків проходить період загоєння від шести до дев'яти місяців перед тим, як буде вкручений зубний імплантат.

Синус - ліфтинг післяопераційний період - рекомендації.

Після проведення такої процедури у вас може з'явитися набряк. У вас може кровоточити з рота або носа. Після синус – ліфтингу ви можете дуже пчихати і часто видувати ніс. Це може спричинити переміщення кісткового трансплантата і послабити шви. Стоматолог може призначити вам сольовий розчин, щоб зберегти внутрішню оболонку вашого носа мокрою і призначити ліки, щоб запобігти застою і запаленню.

Так само вам призначать знеболюючі препарати, антибіотик і антимікробну рідину для полоскання рота, а також для запобігання розвитку інфекції. Більшість пацієнтів відчувають лише невеликий дискомфорт після процедури синус ліфтингу.

Через 7-10 днів ви знову зустрінетеся зі своїм стоматологом. Лікар оцінить місце хірургічного втручання і видалить шви, якщо вони не розчиняться самі. Вас можуть попросити повернутися ще кілька разів в клініку, щоб переконатися, що післяопераційна ділянка заживає без ускладнень. Після синус-ліфтингу вам потрібно почекати кілька місяців, щоб кістковий матеріал затвердів і з'єднався з вашої щелепою.

В залежності від прищепленого матеріалу, який використовувався, імплантати можна вкручувати протягом 4-9 місяців. У сучасній стоматології фахівці почали використовувати білки, чинники зростання, щоб допомогти новій тканині затвердіти швидше.

Ускладнення.

Основний ризик синус-ліфтингу полягає в тому, що синусова мембрана може бути проколота або розірвана. Якщо відновити її не вдалося, то хірург - стоматолог зупиняє процедуру і дає час для загоєння. Зазвичай це займає кілька місяців. Вилікувана мембрана має тенденцію бути більш густою і сильною, а це означає, що друга спроба синус - ліфтингу, буде успішною.

Однак на успіх впливають й інші фактори. Інфекції -  є ризиком для будь-якої хірургічної процедури. Після синус-ліфтингу це рідкість. У дуже рідкісних випадках існуюча кістка не приживається з матеріалом кісткового трансплантата, а прищеплена ділянка не розвиває кровопостачання. Якщо це станеться, будь-які імплантати, розміщені в цій області, не будуть приживатися. У такому випадку процедура робиться повторно.

Коли дзвонити фахівцю після операції.

Зверніться до стоматолога, якщо:

  • Будь-яка пухлина або біль погіршується з плином часу. (Вона має зменшитися після перших двох днів або близько того).
  • Кровотеча не припиняється через 1-2 дні.
  • Кровотеча яскраво-червоне і безперервна. (Звичайне кровотеча після цієї процедури повільно зупиняється і стає темно-червоною з можливими згустками).
  • Ви думаєте, що кістковий матеріал був вибитий після пчихання або видування вашого носа.
  • Біль не зменшується з часу.
  • У вас підвищилася t * тіла.

Пацієнти не повинні боятися, що дана процедура буде мати несприятливий вплив на їх гайморові пазухи або викликати хронічний біль в синусі. Наш досвід в цій процедурі великий і тривалий. Його використання було звичайним явищем протягом багатьох років в нашій клініці.

Вартість синус - ліфтингу в стоматології Олексюка

Підняття дна гайморової пазухи (синус ліфтинг) в нашій клініці вартує від 3500 грн. Ціна може змінюватись в залежності від конкретного випадку. У будь-якому випадку, не варто економити на своєму здоров'ї. Звернувшись в стоматологію "Олексюка", ви можете бути впевнені в якості проведеної операції. Наша клініка обладнана новітнім обладнанням та стоматологічними матеріаласмі. Наші стоматологи мають великий досвід за плечима і регулярно підвищують свою профкваліфікацію.

За більш детальною інформацією зверніться за телефоном:

(0352) 40 00 08 або (098) 130 13 71