Головна / Послуги / Професійна гігієна

Професійна гігієна

Профілактика стоматологічних захворювань - це комплекс заходів спрямованих на збереження повноцінного функціонування жувальної системи людини, усунення патологічних процесів.

Значна кількість людей помічає,що, незважаючи на щоденне використання домашніх засобів гігієни ротової порожнини (зубної пасти, щітки, нитки, зубного еліксиру), може з’явитися кровоточивість та біль ясен, наліт на зубах, неприємний запах із роту. Причиною виникнення даних симптомів  є недостатня гігієна в тяжко доступних місцях  (зубів "мудрості", молярів, міжзубних проміжків), наявність шкідливих звичок, захворювання кишково-шлункового тракту та ін. При появі вище перерахованих ознак варто звернутись до стоматолога.

Професійна гігієна ротової порожнини проводиться лікарем-гігієністом і включає в себе декілька етапів: по-перше, видалення зубних відкладень за допомогою скейлера. Даний апарат створює ультразвукові коливання, завдяки яким видаляються тверді зубні відкладення. Процедура безболісна  та не шкідлива для емалі зуба. Для здійснення повноцінного видалення нальоту із під’ясенної ділянки  використовуються ручні інструменти.

Наступним етапом є видалення м’якого та пігментованого зубного нальоту.  Для проведення даної процедури застосовується апарат Air-flow. Його дія включає в себе одночасну подачу води, спеціального абразивного порошку та повітря.

Після проведення двох попередніх етапів поверхню  зубів полірують і покривають спеціальними препаратами для попередження чутливості та насичення тканин мікро та макро елементами.

Сучасним методом відновлення зубного ряду є використання штучних коренів (імплантантів). Головною умовою стійкості та довговічності яких є ретельне очищення від зубного нальоту. Гігієна на імплантантах як і в домашніх умовах, так і в стоматологічній клініці дещо відрізняється від звичайної процедури. В домашніх умовах пацієнти повинні застосовувати не тільки зубну щітку але і спеціальні  імплантологічні щітки та зубні нитки, йоржики. Обов'язковою складовою професійної гігієни являється застосування титанових, чи спеціальних пластикових ручних інструментів. Вони дозволяють ретельно очистити поверхню імплантанта не пошкоджуючи його. 

Варто пам’ятати, що необхідно звертатись в клініку для проведення професійної гігієни ротової порожнини що півроку. Ця процедура допоможе зберегти Ваші зуби здоровими і застерегти їх від розвитку більшості захворювань.  

Пріоритетом "Стоматології Олексюка" є проведення гігієни порожнину роту на високому професійному рівні, а також навчання та контроль за правильністю використання пацієнтом гігієнічних засобів: зубних щіток, флосів, йоржиків, зубних еліксирів, щіток для язика тощо.