Головна / Послуги / Імплантологія

Імплантологія

Всі ми знаємо, що зуби необхідно берегти та регулярно перевіряти їх стан у стоматолога, оскільки вони нездатні до регенерації (відновлення). Порушення зубного ряду може призводити до зміни прикусу, рис обличчя (западання щік, опускання кутиків роту, лицевої асиметрії), просідання кістки в місці відсутності зубу. Але що робити, якщо зуб все-таки не вдалося зберегти? Сучасним та надійним методом відновлення краси та здоров'я вашої посмішки є імплантація зубів!

Імплантація зубів традиційно є однією з найбільш затребуваних послуг стоматологічного характеру. «Стоматологія Олексюка» пропонує Вашій увазі професійні послуги у даній галузі, скориставшись якими, Ви зможете забути про дискомфорт та естетичні проблеми пов’язані із втратою власних зубів.

Імплантація - це метод встановлення штучного титанового кореня, що повноцінно функціонально та естетично замінює втрачений зуб. Титан – це міцний та довговічний метал, який є гіпоалергенним та не відторгається тілом людини.

Які ж цілі переслідує встановлення імплантатів? По-перше, проведення імплантації можливе як при відсутності одного, кількох, чи повній відсутності зубів. По-друге, акцент робиться на збереженні сусідніх зубів, що не можливо при виготовлені таких ортопедичних конструкцій як мости, протези, для фіксації яких необхідно обточувати сусідні здорові зуби. По-третє, імпллант може слугувати опорою для стоматологічного мосту, яка дозволить використовувати незнімні протези. По-четверте, підтримка протезів, що створює додатковий комфорт у їх застосуванні. 

Імплантація в наші дні є процедурою, яка займає близько 20-40 хвилин. Під час імплантації використовуються знеболюючі препарати, які не дадуть Вам відчути ні найменшого дискомфорту. 

Здобутий нами досвід, а також використання сучасного обладнання та технологій дозволяє нам гарантувати якість та надійність проведення імплантаційної процедури. Наш професіоналізм та Ваш подальший ретельний догляд за ротовою порожниною –  довговічність служіння імплантата.  

«Стоматологія Олексюка» – з нами посміхатися легко!