Головна / Послуги / Ендодонтія

Ендодонтія

Процес лікування кореневих каналів (ендодонтія) це єдиний спосіб зберегти зуб від видалення та зупинити запальний процес при ураженні пульпи.

Основними ознаками, за яких необхідно негайно звернутись до стоматолога, що можуть свідчити про необхідність ендодонтичного лікування, є реакція на холодне- гаряче- солодке, біль при накушуванні, виникнення больового, пульсуючого чи прострілюючого відчуття в незалежності від часу доби, чи прийому їжі.

Надійність лікування досягається наступним чином:видалення інфікованих тканин(пульпи, дентину) з кореневого каналу і пере апікальних тканин, підготовка кореневого каналу, пломбування (герметичне закриття верхівки кореня), художня реставрація пошкодженої частини зубу. Саме якістю виконання цих етапів визначається успіх пломбування каналів кореня зубів, а значить – успіх лікування в цілому

В ендодонтичному лікуванні «Стоматології Олексюка» застосовуються прогресивні методи очистки, обробки і пломбування кореневих каналів. Для досягнення точності та повного зорового контролю над ситуацією використовуються бінокуляри, що підвищують якість роботи в кілька десятків разів. Також даний метод збільшення робочої ділянки дозволяє бережно (акуратно) розпломбувати, при потребі канал зуба, який уже лікували, або ж видалити залишки ендодонтичного інструментарію (що міг залишитись після попереднього невдалого лікування).

Більшість пацієнтів звертаються до стоматолога в цілях провести ортопедичне лікування чи протезування зубів. Пацієнти, як правило уважно вибирають конструкції протеза і матеріали які використовуються для протезування, але не завжди розуміють для чого необхідно лікувати кореневих каналів зуба перед протезуванням і наскільки важлива якість проведеного ендодонтичного лікування. Надійне пломбування каналів зуба – це фундамент для успішного ортопедичного лікування.

Слід зазначити, що усі затрачені зусилля лікарів «Стоматології Олексюка» виправдані бездоганністю, надійністю, ефективністю лікування і, звичайно, здоров'ям пацієнта!