Головна / Лінгвальні (внутрішні) брекети Incognito (Інкогніто) - непомітне виправлення прикусу.

Лінгвальні (внутрішні) брекети Incognito (Інкогніто) - непомітне виправлення прикусу.

Увага! Стоматологія "Олексюка" - є сертифікованим стоматологічним центром в Україні по роботі з лінгвальной системою "Incognito".Отримати консультацію щодо брекетів Ви можете за телефонами (0352) 40 00 08 або (098) 130 13 71.

Переваги лінгвальних брекетів.

За статистикою, близько 90% людей, що живуть нині, мали в дитинстві нерівні зуби, на що існує маса причин: починаючи від генетики і закінчуючи звичкою смоктати палець в дитинстві. Вирівняти зубний ряд можна ще в підлітковому віці за допомогою брекетів, але багато молодих людей відмовляються від них через те, що брекет - системи нібито дуже помітні на зубах.

Поступово розвиватєся помітна деформація обличя, що разом з кривими зубами не додає впевненості в собі і в дорослому віці. В результаті виправляти дефекти вже в дорослому віці доведеться довше і дорожче. Для того щоб уникнути всіх цих проблем, варто встановити лінгвальні брекети, які залишаються абсолютно непомітними для інших людей, оскільки розташовуються з внутрішньої сторони коронок зубів.

Лікування лінгвальними брекетами характеризується масою переваг.

Важливим є і те, що при носінні лінгвальних внутрішніх брекетів практично нівелюється ймовірність того, що пацієнт потребує достроково припинити лікування через появу комплексів або наближення такої важливої ​​події як весілля, на якій всі молодята хочуть виглядати ідеально.

В яких випадках показані лінгвальні брекет-системи...

За допомогою невидимих брекетів коригують порушення змикання зубного ряду або положення зубів. Іноді їх постановка забезпечує набагато кращий ефект, ніж постановка вестибулярних брекет - систем.

Деколи більшого лікувального ефекту можна досягти, поєднуючи їх з зовнішніми ортодонтичними системами. Наприклад, часто ставлять лінгвальні брекети на верхню щелепу, а на нижню ставляться вестибулярні брекети. До такого поєднання можуть вдаватися при наявності деяких особливостей будови щелепи, а також при появі складнощів з адаптацією до лінгвальних систем або з міркувань економії.

Перед тим як поставити лінгвальні брекети, необхідно вилікувати карієс і усунути в порожнині рота гострі запальні процеси. Скільки носити лінгвальні брекети, досвідчений лікар зможе розповісти вже після постановки діагнозу, але слід враховувати, що під час лікування можуть з'явитися нові проблеми, що може дещо затягнути носіння брекет - системи.

лінгвальні брекети

 

Лінгвальні брекети виготовляються в індивідуальному порядку. Спочатку знімаються зліпки, робляться знімки зубів. Потім розробляється індивідуальна ортодонтологіческая конструкція, після чого брекети фіксуються на внутрішню сторону коронок зубів, і починається тривалий процес лікування.

Скільки треба носити непомітні брекети?

В середньому невидимі брекетидоведеться носити 1-1,5 року. Як і до будь-яких інших ортодонтичним конструкцій, до лінгвальних брекет-систем потрібно звикнути. Це займе 2-4 тижні. Завдяки індивідуальній конструкції неприємні відчуття, що виникають при носінні лінгвальних брекетів, мінімізуються.

Як доглядата за лінгвальними ортодонтичними системами?

Наявність лінгвальних брекетів на зубах вимагає особливо ретельного догляду за порожниною рота. Тому ортодонт після постановки брекет-системи навчає пацієнта користуватися:

  • іригатором;
  • зубною ниткою;
  • йоржиками;
  • щіткою для чищення зубів.

Використовувати невидимі брекет-системи можна з 13 років. До їх допомоги вдаються викладачі, актори, диктори та інші люди, які внаслідок своєї професії повинні бути на виду весь час.

Ще по темі:ще по теміВирівнювання зубів. ще по теміМеталеві брекети.

Детальніше про брекети Incognito (Інкогніто).

скрытые брекеты

Лінгвальні брекети Incognito (виробництво Німеччини) виготовляють зі сплаву, в основу якого входить золото. Такі системи ідеальні для людей, у яких є алергія на нікель. На виготовлення лінгвальной ортодонтической системи Incognito буде потрібно приблизно 1,5-2 місяці. Лінгвальні брекети Інкогніто мають такі переваги: ​​

  • відсутність порушень дикції, які іноді виникають відразу після постановки видимих брекетів;
  • можливість усувати скрученность зубів за допомогою вертикального паза без використання інших пристосувань;
  • їх здатність до самоочищення вища, ніж у зовнішніх ортодонтичних систем; 
  • виробляються брекет - системи Incognito лише в Німеччині, тому про якість можна не турбуватися.

Для того щоб виготовити брекет - систему Інкогніто, лікар ортодонт направляє людину на детальну томографію і рентгенограму, потім робить зліпок зубів. За допомогою спеціальної програми створюється модель щелепи і ретельно підбираються параметри майбутніх дужок.

Основною перевагою постановки лінгвальних брекетів є те, що насолоджуватися результатом можна буде задовго до закінчення лікування. Перші зміни з'являться вже після 2-3 місяців носіння системи, так що ваш зовнішній вигляд і усмішка будуть перетворюватися поступово, не викликаючи питань в оточуючих вас людей.

Відео про те як виготовляються брекети

Вартість лінгвальних брекетів Incognito (Інкогніто) в Тернополі.

Якщо Ви хочете встановити лінгвальні брекети, то потрібно враховувати, що дешево лінгвальні брекети коштувати не можуть. Деякі клініки пропонують своїм клієнтам лінгвальні брекети в кредит, в цьому випадку людина виплачує їх вартість рівними платежами щомісяця або при кожному відвідуванні ортодонта, які регулярно необхідні для корекції брекет-систем. Ціна невидимих брекетів може відрізнятися від ступеня складності, патології та багатьох інших факторів. Не варто суттєво економити на брекетах. Шукати, де встановлюють лінгвальні брекети недорого безглуздо. Від їх якості залежить те, наскільки швидко і ефективно пройде лікування, а також те, чи з'являться побічні ефекти (карієс). Якщо вартість лінгвальних брекетів занадто висока, завжди можна вибрати менш дорогі вестибулярні ортодонтичні системи.