Головна / Лікування періодонтиту - з нами завжди 32.

Лікування періодонтиту - з нами завжди 32.

Періодонтит - це ускладнення карієсу.

В першу чергу запалюється пульпа зуба - відбувається її руйнування. Далі запальний процес переходить за межі пульпи, і втягує в цей процес зв'язковий апарат окістя і кістку.

Симптоми періодонтиту

Симптоми періодонтиту відомі всім. У людини таке відчуття, що зуб висунувся (відчуття "висунутості зуба" або "великого зуба"). При щонайменшому натисканні на зуб або накусуванні відчувається сильний біль. Також можливе почервоніння в ділянці зуба.

Може бути ускладнення, таке як свищ (гнійне захворювання, що є запаленням каналу, який з'єднує сам зуб та зовнішню частину ясен).

Лікування періодонтиту обов'язково, оскільки подальше поширення інфекції може спричинити більш серйозні захворювання, такі як періостит (флюс), а також остеомієліт. Також потрібно врахувати, що поруч знаходяться найважливіші органи людини - очі, мозок і т.д., а періодонтит - це серйозний запальний процес в організмі, який може бути каталізатором інших болячок.

Потрібно негайно звертатися стоматолога з проблемою періодонтиту.стадии периодонтита

Можна відразу сказати, що домашнє лікування періодонтиту може відбуватися тільки на його початкових стадіях. Подальше кваліфіковане лікування може надати лише лікар стоматолог.  У стоматології "Олексюка" лікування періодонтиту проводиться за допомогою новітніх доступних в нашому світі технологій і засобів.переодонтит наслідки

Лікування періодонтиту 

Лікування проходить в кілька етапів. (Готуйтеся до неодноразового відвідування стоматології):

  • Для початку роблять рентгенівський знімок зуба.
  • За допомогою кращої сучасної анестезії роблять знеболення.
  • Потім відкривається порожнина зуба - видаляються всі уражені карієсом тканини, також відкривається доступ до кореневих каналів.
  • Можливо буде відділятися некротизована пульпа.
  • Якщо вам раніше погано запломбували канали, то буде відбуватися Розпломбування.
  • Далі за допомогою спеціальних інструментів і технологій буде визначена довжина кореневих каналів.
  • Далі механічно обробляють кореневі канали - це потрібно для їх розширення і для подальшого якісного пломбування каналів.
  • Потім ми проводимо лікування самого періодонтиту. Через відкриту верхівку зуба ми вводимо лікувальні речовини, які мають антибактеріальний, противірусний і протизапальний ефект. Завдяки цим лікам, запалення купірується. Знову утворюється кісткова тканина і зв'язковий апарат зуба.
  • Накладається тимчасова пломба.
  • Після того, як затихли всі запальні процеси, можна починати пломбування зуба. На цьому етапі періодонтит можна вважати виліковним. Залишається лише поставити постійну пломбу, зробити контрольний рентгенівський знімок і задовільнити всі естетичні потреби пацієнта.

Ще по темі:ще по теміІмплантація ще по теміЛікування зубів вагітним жінкам.

Ціни на лікування періодонтиту в Тернополі

З цінами на лікування періодонтиту в клініці "Олексюка" Ви можете ознайомитися за цим посиланням. Приходьте в нашу клініку і ми обов'язково Вам допоможемо! Стоматологія "Олексюка" працює 365 днів у році без вихідних і святкових днів. Дякуємо Вам за довіру.

Стоматологія "Олексюка" - з нами посміхатися легко!