Головна / Кісткова пластика - що це таке і для чого вона необхідна.

Кісткова пластика - що це таке і для чого вона необхідна.

Кісткова пластика - це мікрохірургічна операція з нарощування / відновлення кісткової тканини верхньої / нижньої щелепи перед імплантацією зубів. Частоякісна імплантація неможлива без даного підготовчого етапу.  Справа в тому, що після втрати зубів, з тієї чи іншої причини, щелепи швидко атрофуються до рівня, так званої "базальної кістки".  У разі повної втрати зубів може залишитися, як кажуть," вузький обруч " в нижній або "плоский млинець" кістки у верхній щелепі.  Кісткова пластика зубів

Будьте уважні, вибираючи стоматологічну клініку для нарощування кістки перед імплантацією, оскільки для даної операції необхідне дороге обладнання та кваліфіковані фахівці, які володіють технікою нарощування кістки. При кістковій пластиці, визначається товщина кістки для вкручування імплантатів. Якщо не дотримуватися цих вимог, то атрофія кісткової тканини буде прогресувати. Це спричинить опускання рівня ясен або рухливість імплантату.

Для успішної кісткової пластики потрібно одна або комбінація таких трьох амбулаторних процедур:

  1. Збереження альвеолярного відростка або спрямована тканинна регенерація (СТР).  
  2. Прищеплення блоку кісткового трансплантата.  
  3. Процедура синус-ліфтингу (застосовується при наявності недостатньо високої кісткової тканини при імплантації бічних відділів верхньої щелепи).

Метод кісткової пластики СТР (спрямована тканинна регенерація).

Цей метод часто застосовується при нарощуванні кістки. Він менш травматичний і більш простий для пацієнта. За допомогою даної методики можна збільшити кістку в висоту і ширину. Також при використанні СТР можлива одночасна постановка імплантату. При методі СТР підсаджують кістковий матеріал. Він може бути як синтетичний, так і натуральний.  Найкраще використовувати натуральну (аутогенну) підсадку кістки, таким чином відсутній ризик відторгнення. Але при цьому необхідно зробити додаткову операцію для забору кістки.  А також при СТР можливе використання матеріалів з бичачої кістки. Вони ефективні, але можливий ризик перенесення інфекції. У разі використання синтетичних матеріалів, вони безпечні, але не такі ефективні як натуральні.

При цьому методі кісткової пластики стоматологи - хірурги використовують спеціальну мембрану. Вона накладається поверх підсадженого кісткового матеріалу. Спеціальна мембрана ізолює кістковий матеріал від м'яких тканин.

Ще по темі:ще по теміЗнімне протезування зубів. ще по теміСинус - Ліфтинг. ще по теміЛікування зубів.

Метод прищеплення блоку кісткового трансплантата.  

Дана процедура включає в себе видалення невеликого блоку кістки (близько 1 см кв.) з нижньої щелепи, і пересадку даного блоку в необхідній ділянці кісткової тканини. Потім трансплантат прикріплюється одним або двома крихітними гвинтами і покривається спеціальною захисною мембраною. Після цього необхідно тривале загоєння.  Пропонуємо Вам ознайомитись з відео про те, як відбувається ця процедура.

Можливі ускладнення під час операції кісткової пластики.

Через лінію швів можливі невеликі розриви внаслідок чого оголюються спеціальні захисні мембрани. У 80% це спричиняє нагноєння.  Також можливе відторгнення трансплантата (у випадку з підсадки кісткового блоку). Це відбувається в зв’язку з низькою швидкістю васкуляризації. Лікар стоматолог повинен зреагувати миттєво! Необхідно видалити всі матеріали з-під слизової оболонки порожнини рота. Потім необхідно через деякий час, зробити повторну кісткову пластику. 

Важливо знатиУспіх будь-якої операції на 99 % залежить від лікаря, в нашому випадку хірурга-стоматолога.

Ціна на нарощування кісткової тканини для імплантації- стоматологія "Олексюка" м.Тернопіль.

Щоб відповісти на питання, скільки коштує кісткова пластика під імплантати, необхідно визначити фактори, від яких вона залежить. По-перше, кожен випадок індивідуальний і лікар визначає метод і обсяг самої операції (кількість зубів, на яких проводиться операція). По-друге, існують як дешевші матеріали, так і дорожчі. Вся вартість даної операції обговорюється з пацієнтом і тоді затверджується.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном:

+38 (098) 130 13 71

 Запишіться на безкоштовну консультацію!