Головна / Хірургічна стоматологія. Необхідні послуги.

Хірургічна стоматологія. Необхідні послуги.

хірургічна стоматологія ТернопільХірургічна стоматологія дуже велика тема. Для того, щоб не заглиблюватися в неї і не завантажувати вас медичними термінами, ми коротко розповімо, чим конкретно займається ця наука і які послуги з щелепно-лицевої хірургії надаються нашою клінікою.

У багатьох людей склалася думка, що хірургічна стоматологія займається виключно видаленням хворих зубів. Однак, це зовсім не так. Сфера цієї галузі медицини значно ширша.

Сучасна стоматологічна хірургія поділяється на:

  • естетичну (пластичну);
  • онкологічну гнійну.  

Мета хірургічної стоматології – повне, або хоча б часткове, збереження зуба. Для цього хірург, за допомогою хірургічних інструментів видаляє, наприклад, кісту або вичищає порожнину гнійника, а потім, антибіотиками знімає запалення. В результаті цих дій вдається зупинити запалення і запобігти подальшому пошкодженню кісток щелепи.

Крім стоматологічних проблем, хірургічна стоматологія займається лікуванням запалень трійчастого нерва. У тому випадку, якщо консервативне лікування не дало ефекту, призначають оперативне втручання. Сучасні малоінвазивні технології дозволяють істотно скоротити час післяопераційного відновлення. Залежно від тяжкості захворювання, хірург - стоматолог, або звільняє основу нерва від стискання його кровоносними судинами, або повністю руйнує нервову основу.

Окремо в щелепно-лицевій хірургії стоять пластичні і відновні операції на щелепах і яснах. Проводять такі процедури лише лікарі вищої кваліфікації, оскільки від якості їх роботи залежить не лише зовнішній вигляд, але і якість життя пацієнта.

Ми пишаємося тим, що наші стоматологи - хірурги мають саме такі якості. ( Про стоматологію "Олексюка" )

Найчастіше допомога пластичного хірурга потрібна при серйозних травмах, в результаті яких порушується цілісність кісток щелепи, а зуби втрачають своє початкове положення. Хірургічне втручання дозволяє не лише зростити щелепу, а й відновити зубний ряд. Для цього використовуються спеціальні скловолоконні шини, які непомітні для сторонніх і не спричиняють жодного дискомфорту пацієнту.

Напрямки хірургічної стоматології.

стоматолог хірург Тернопіль

У "Стоматології Олексюка" ми пропонуємо великий спектр послуг лікування в сфері щелепно-лицевої хірургії. Ми успішно проводимо:

  • Зубозберігаючі операції - резекція верхівки коренів зуба, ампутація кореня зуба, хірургічне подовження коронкової частини зуба, гемісекція зуба.
  • Операції з видалення зубів з усіма складнощами роботи.
  • Лікування періоститу (флюс).
  • Пластика вуздечки губ.

 

Крім того, компетенцією нашого стоматолога-хірурга є різні запалення слинних залоз, виразки слизової оболонки, а також різні новоутворення порожнини рота.

Ще по темі:ще по теміЕстетична стоматологія.

 

На закінчення, просимо Вас звернути увагу на те, що в хірургічній стоматології існують захворювання, які необхідно лікувати лише в лікарні, тому є чіткий розподіл стоматологічної допомоги, в залежності від її складності.Нащі контакти.