Головна / Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

«Стоматологія Олексюка» забезпечує особистий підхід та комфорт вашої дитини.

Великою проблемою для дорослих є страх перед лікуванням у стоматолога. Все це пов’язано із тим, що у їхньому дитинстві лікування зубів без обезболення, з плачем, криком, утриманням в кріслі вважалось нормою, і дитяча стоматологія нічим не відрізнялась від дорослої.

На щастя, сьогодні ми говоримо про новий – сучасний підхід до дитини у стоматології: маленькі пацієнти «Стоматології Олексюка» можуть підтвердити, що лікування молочних зубчиків процедура безболісна та цікава. 

Наша клініка керується гаслом, що: «Краще попередити проблему, а ніж її лікувати». Саме тому, в першу чергу, ми формуємо у дітей звичку дбайливіше ставитись до здоров'я зубчиків та ротової порожнини загалом. Адже правильні гігієнічні навики в дитинстві – гарантія здорової та гарної дорослої посмішки. Задля поширення стоматологічної культури серед дітей, ми беремо активну участь в проведенні навчання у дитячих садочках, на дитячих святах та заходах.

Персонал «Стоматології Олексюка» володіє високими професійними навиками роботи з дітьми, уважний та доброзичливий до кожного маленького пацієнта.

Ми пропонуємо:

  • профілактичні огляди дитини з моменту прорізування перших зубчиків
  • психологічну підготовку дітей до відвідування стоматолога
  • консультацію ортодонта з 3 - 4 років (за потреби раніше), що дає можливість запобігти розвитку неправильного прикусу та вчасно почати ортодонтичне лікування
  • індвідуальний підбір засобів по догляду за ротовою порожниною Вашої дитини відповідно до віку (щітки, пасти, ополіскувачі тощо.)
  • проведення профілактичних заходів (герметизації фісур та глибоке фторування) для захисту від карієсу молочних та постійних зубів одразу після їх прорізування
  • профілактику та лікування некаріозних уражень тимчасових і постійних зубів
  • співпрацю з лікарями різних стоматологічних і нестоматологічних спеціальностей для дітей з супутніми, а також тяжкими захворюваннями .
  • подарунки маленьким пацієнтам після кожного візиту

Процес лікування проводиться в комфортній психологічній атмосфері, в ігровій формі, що сприяє тому, що уже з першого візиту ваші діти потоваришують з нашим дитячим лікарем-стоматологом і в майбутньому з радістю, без остраху будуть відвідувати стоматологічний кабінет.

Стоматологія Олексюка створює всі умови для того, щоб кожен дорослий і малий пацієнт з впевненістю сказав: «І справді, з вами посміхатися легко!»

 

Ще по темі:ще по теміЛікування періоститу. ще по теміЗубозберігаючі операції.