Головна / Професійне бюгельне протезування - посміхайтеся з нами!

Професійне бюгельне протезування - посміхайтеся з нами!

Бюгельні протези відносяться до знімних конструкцій, які мають основу з пластику або металу, виконану у вигляді дуги, на якій розташовані штучні ясна з зубами і фіксаторами для кріплення механізму в ротовій порожнині.

Характеристика і переваги бюгельних протезів

Конструкції характеризуються терміном експлуатації до 10 років, хорошим звиканням пацієнта до їх носіння і незначними порушеннями мовної функції на етапі звикання до протезу.

Однак однією з основних переваг конструкції, є можливість здійснення рівномірного розподілу навантаження при виконанні щелепами і зубами жувальних функцій. Навантаження переноситься на решту зубів в ротовій порожнині  і поверхню ясен. Крім того, при носінні цих конструкцій в місці їх контакту з основою відбувається незначна зміна структури кісткової тканини.

Види конструкцій бюгельних протезів.

Однією з відмінних характеристик цих протезів є методика їх виготовлення, яка в результаті визначає якість виконання протезами їх функцій, зручність використання конструкції і їх довговічність.

Щодо методики виготовлення:

  • ті, що виконуються пайкою, серед очевидних недоліків яких, менша міцність в порівнянні з цільними зразками або протезами, які отримуються в результаті спікання;
  • суцільнолиті зразки виготовляються на основі гіпсового зліпку;
  • ті, що виконуються фрезеруванням, на основі отриманого зліпку з оригіналу після проведення комп'ютерного моделювання протезу;
  • бюгельні протези зроблені шляхом спікання частинок порошкового металу на основі комп'ютерної моделі конструкції, дозволяють досягти високої точності виготовлення, до 0,1 мм.Бюгельний протез

 Щодо типу кріплення: 

- Кріплення кламерами, при якому утримування конструкції забезпечується її кріпленням за шию опорного моляра. Різновидом цього типу виробів є шініруючий протез, який виконує функцію фіксації рухомих зубів. Кламери, це гачки з металу або пластику, які забезпечують кріплення протеза в ротовій порожнині і розподіл основної частини навантаження на поверхню ясен.бюгельний протез з кламерним кріпленням

Перевагами використання протезів з кріпленнями цього типу є відсутність необхідності попередньої механічної обробки зубів, які виконують функцію опори. Недоліком виробу є його надмірна помітність в порожнині рота.

- Кріплення пластмасовими кламмерами конструкції бюгеля, в основі якого знаходиться м'яка пластмаса. Ці зубні протези легкі за масою, м'які за текстурою і мають гіпоалергенні властивості. Замість кламерів ці кріплення можуть бути в формі сідла рожевого і світлого тонів. Однак, незважаючи на достатню міцність конструкцій,  конкуренції по міцності з виробами з металу вони не витримують.

бюгельне протезування зубів

 

- Бюгель телескопічного типу, фіксація якого в ротовій порожнині відбувається за рахунок покриттів з кераміки, монтується на поверхні металевих коронок незнімного типу, які в свою чергу встановлюються на опорних зубах пацієнта. Кріплення бюгельного протеза цього типу забезпечується за рахунок тертя, що виникає в металевих частинах виробу. Використання цих виробів характеризується рівномірним розподілом навантаження, в результаті чого вона спрямована по осьову лінію моляра.

- Бюгельний протез на імплантатах, виконується в разі відсутності в ротовій порожнині пацієнта опорних зубів для фіксації конструкції. Одним з можливих рішень може стати вживляння декількох штучних утворень, на які, після їх приживлюваності монтується конструкція бюгельного типу.

- Виріб з кріпленням у вигляді замка характеризується більш високою, в порівнянні з попередніми видами, вартістю монтажу, вимагає попередньої обробки поверхонь з постановкою на опорні зуби коронок. Одна частина конструкції замкового типу розташована на опорному молярі, інша виготовляється вбудованою в протез і за типом нагадує конструкцію мостоподібного типу. Кріплення з використанням замка забезпечує якісну фіксацію протеза на поверхні ротової порожнини, однак, широкого вживання ці вироби не набули, зважаючи на складність технології їх виготовлення і постановки.

Вироби бюгельного типу відмінно замінюють конструкції мостовидного типу при неможливості їх використання через наявність протипоказань. Додатковими перевагами бюгельного протезу є можливість якісного проведення його обслуговування,як окремо, так і в межах ротової порожнини. До речі, від якості обслуговування цих конструкцій знімного типу, багато в чому залежить термін їх служби. З огляду на розв'язання при постановці протезів завдання, до їх переваг можна віднести і лояльну вартість послуги.

Ще по темі:ще по теміСінус - ліфтинг. ще по теміКісткова пластика.

Ціни на бюгельне протезування зубів в стоматології "Олексюка"

Коронка тимчасова. 800 грн.
Коронка цільнолита. 50$
Коронка металокерамічна. 120$
Коронка цільноцирконієва. від 100-150 €
Вінір керамічний. 200 €
Бюгель. від 250 €
Ремонт перелому, перебазування протезу, переварювання зуба чи кламера. 650 грн.
Виготовлення індивідуальної капи на одну щелепу. 1700 грн.
Повний знімний протез. від 2000 грн.

 

Додаткову інформацію Ви можете дізнатися за телефоном (0352) 40 00 08 або +38 (098) 130 13 71