Головна / Знімне протезування зубів - давайте жити з посмішкою.

Знімне протезування зубів - давайте жити з посмішкою.

До знімного протезування люди приходять в будь-якому віці. Причиною цього є існуючі різні загальні захворювання. Які призводить до втрати зубів. У багатьох пацієнтів гігієна порожнини рота на досить низькому рівні, а також травми які людина може отримати навіть займаючись спортом (бокс хокей і так далі). Загалом приводів для того щоб втратити зуби навіть у молодому віці досить.протезування зубів тернопіль

Протезування зубів є складним процесом, так як кожна порожнина рота індивідуальна, і зробити якісний знімний зубний протез дуже складно. Всі залежить від якісно знятого зліпку стоматологом і від виконання зубного техніка. Стоматолог і зубний технік повинні працювати в тандемі, бо протез повинен бути не тільки естетично красивим, а й функціонально заповнював той дефект зубів який ми виправляємо.

Знімне протезування Зубов - це метод протезування при якому виготовляють зубні протези при частковому або повному відсутність зубів. Вони не відрізняється візуально від встановлених керамічних коронок. Можна виділити три види знімного протезування:

  • Частково знімний протез;
  • Умовно знімні протези;
  • Повний знімний протез. 

Частково знімний протез.

Частково знімний протез кріпиться зубах за допомогою кламерів або за допомогою спеціальних непомітних зовні замків. Обидва варіанти має свої переваги ну і звичайно ж недоліки. Перевагою кламерних кріплень є те, що вони прості і раціональні в виконанні Вся конструкція моделюється і виливається одночасно, що зменшує вартість роботи. Недоліком є ​​те, що кламера можуть часто (при певному ракурсі) бути видно. І тому, протези, так скажімо, видавати. Це зовсім не означає що ми хочемо відрадити вас від частково знімних протезів (ті, хто має в своїй більшості литі кламери). Протези такого типу можуть бути дуже навіть презентабельними.

частково знимний зубний протезЛитий каркас може бути виконаний навіть з вмістом золота. Протези з кріпленням на замках - неможливо зробити дешевими. Часом вони коштують набагато дорожче, ніж аналогічні конструкції з кламерні кріпленням. Але перевагою є те, що кріплення на замках не помітно, а по-друге зуб буде захищений від стирання результаті впливу кламера на нього. Це рішення одночасно можна назвати економічним і простим.

Ще одним варіантом частково знімного протезу, є обробка декількох зубів, на які робляться конічно сформовані коронки - ковпачки з благородних металів. Ці поверхні дуже добре тримаються одна на інший. В кожному конкретному випадку існує багато варіантів виконання зубопротезної роботи. Обумовити це питання ви можете з нашим лікарем - стоматологом перед початком протезування.

 

 

 

 

Ще по темі:ще по теміБюгельне протезування. ще по теміШинування зубів.

Умовно-знімне зубне протезування.

Застосовується для заміщення, як одного так і декількох зубів. При даному виді конструкції, зняти її може тільки стоматолог. Для того що б уникнути казусу випадання знімного зубного протеза, цей момент стосується повного знімного протезу на всі зуби, особливо нижньої щелепи.

Потрібно ставити знімний протез на імплантатах. Як правило, встановлюється 4 імпланта в передній області нижньої або верхньої щелепи і фіксується. Тобто протез міцно зафіксовано. Пацієнт може знімати протез тільки для того що б прочистити.

На протезі на інмлантах робляться втулки, за допомогою їх надівається протез жорстко. Втулки міняються раз в 3-4 місяці.

Повне зубне протезування.

У тому випадку якщо на щелепи відсутні всі зуби, виконується повний знімний протез. При цьому велике значення має стан кістки альвеолярного відростка щелепи - це та ділянка щелепи, де раніше стояли свої зуби. Після видалення зубів, кістка зазвичай атрофується. Особливо це помітно на вузькій нижньої щелепи.протези на всі зуби

Повний зубний протез утримуються в порожнині рота тільки завдяки щільному контакту його внутрішньої поверхні зі слизовою оболонкою ясен. Чим більше площа цього контакту, тим краще тримається протез. Ефект присоски на плоскій поверхні. Протез тримається завдяки виниклого під ним вакууму. Завдяки точному прилягання краю протеза запобігає попадання повітря між ним і слизовою оболонкою, досягається присмоктування протеза.

Щоб в подальшому протез повторював всі рухи під час розмови і жування і не підстрибував в порожнині рота - знімається так званий функціональний зліпок. При його виконанні імітується мімічні і жувальні рухи, а положення м'яких тканин порожнини рота фіксується м'яким зліпочного матеріалом.

Колір і форма зубів дуже сильно впливає на індивідуальне враження від людського обличчя. Тому вибір форми зубів і підбір кольору займає досить багато часу. Занадто світлі зуби завжди виглядає неприродно, тому що в тому віці коли необхідно виконувати перший протез, зуби не можуть залишатися такими ж білими, як вони були в юності.

Після примірки основи протеза, стоматолог коректують форму і положення зубів. Після цього протез виконується в лабораторії остаточно. Завершення проводиться перевірка протеза на приладі який стимулює жування. В індивідуальному порядку шліфуються жувальній поверхні.

Дорогі наші пацієнти, якщо трапилося так, що вам необхідно протезування зубів, будь ласка, звертайтесь до клініки "Олексюка". У нас є всі види знімного протезування, кожному по кишені. Будьте красиві в будь-якому віці.

Дізнатися ціни на лікування в вашому випадку - зателефонуйте нам:

(0352) 40 00 08 або (098) 130 13 71

Запишіться на безкоштовну консультацію прямо зараз.