Головна / Зняття зубного каменю ультразвуком.

Зняття зубного каменю ультразвуком.

Видалення зубного каменю ультразвуком - це один з найефективніших способів профілактики і професійного чищення порожнини рота. Кожній людині в обов'язковому порядку необхідно дотримуватися гігієни зубної емалі, тому що більшість хвороб розвиваються саме через каменю і нальоту. На останньому потрібно зупинитися детальніше. Головна перевага видалення зубного каменю за допомогою ультразвукового устаткування - це те, що вона дозволяє вам позбавитися від відкладень будь-яких форм і навіть у важкодоступних місцях. В першу чергу, процедура дозволяє позбутися від:

 • каменю, розташованого над яснами;
 • підясенний камінь;
 • зубного нальоту пігментного типу;
 • мінералізованою нальоту і т.д.

В стоматології "Олексюка" процедура зняття зубного каменю ультразвуком виконується якісно і професійно, дозволяє підтримувати гігієну ротової порожнини і тим самим запобігти розвитку захворювань на їх ранніх стадіях. Негативні відгуки з'являються в основному через те, що безліч дантистів займаються видаленням тільки каменю, розташованого над яснами, повністю ігнорую інші відкладення. Така чистка не здатна в повній мірі допомогти пацієнтові, більш того вона робить украй поганий ефект на загальний стан зубів. Скупченість відкладень призводять до руйнування окістя, зубів, ясен і т.д. Як вже можна зрозуміти, не варто вірити негативним відгуками. Достатньо всього лише звернутися в дійсно якісний стоматологічний кабінет, тим більше що за допомогою сучасного обладнання процедура виконується абсолютно безболісно.

Ще по темі:ще по теміФторування зубів. ще по теміКапи для зубів.

Методика видалення зубного каменю за допомогою ультразвуку.

Якщо на ваших зубах присутній надясенний або пігментний наліт, то процедуру можна проходити у стоматолога-терапевта. Вона займе не більше шістдесяти хвилин вашого часу.

важливоВажливо: в разі якщо ви плануєте видалити зубний камінь і при цьому хворієте на пародонтит, то для проходження описуваного процесу найкраще звернутися саме до пародонтолога. Це забезпечить вам гарантію того, що у вас будуть видалені відкладення всіх типів, і до того ж вам буде призначений комплекс протизапальних засобів, який робить позитивний вплив на загальний стан ротової порожнини.

Процес видалення зубного каменю за допомогою ультразвукового устаткування безпосередньо включає в себе не тільки саму чистку, але і ряд додаткових процедур, обов'язкових для проходження - полірування і фторування.

Як проходить процедура видалення зубного каменю ультразвуком.

В основі описуваної процедури лежить спеціалізоване обладнання - ультразвуковий скейлер. Він може існувати як в якості самостійного пристрою, так і бути вбудованим в основну стоматологічну установку. Найголовніша складова в такому інструменті - це його наконечник. На його кінці кріпиться спеціалізована насадка, якість якої безпосередньо впливає на успішність зняття зубного каменю ультразвуком. видалення зубного каменю ультразвукомОсновне призначення - цієї деталі полягає в створенні коливальних руху на високих частотах (в зразковому діапазоні значень від 25-ти до 50-ти кілогерц). Саме через це, методика і отримала назву "ультразвукова". В процесі роботу механізму, на його кінець безперервно подається вода, яка тут же видаляється за допомогою спеціального каналу.

Ультразвукове видалення зубного каменю здійснюється за рахунок двох операцій одночасно:

 1. Коливальні руху наконечника. Стоматолог зруйновує структуру нальоту, каменю. У свою чергу вода, безперервно подається на наконечник, відразу ж вимиває залишки каменю. У цьому процесі існує важливий параметр, при недотриманні якого якість підсумкового результату чистки буде значно відрізнятися в гірший бік. Поздовжний рух інструментів. Такий спосіб дозволяє одночасно видалити зубний камінь і при цьому залишити зуби цілими і неушкодженими.
 2. Ультразвукова кавітація. Вода, яка подається на наконечник скалера потрібно не тільки для вимивання зруйнованого каменю, охолодження інструменту і зубів. Суть полягає в тому, що коливання, що здійснюються скалером, сприяють появі в структурі води мікроскопічних бульбашок, які відразу ж зникають, вивільняючи досить переконливу кількість енергії. Саме за рахунок неї і відбувається повне руйнування і знищення зубного каменю.

Додатковим плюсом є те, що даний процес має антибактеріальний вплив на всю ротову порожнину людини.

Протипоказання до видалення зубного каменю ультразвуком.

На жаль не кожна людина може скористатися можливість проведення процедури видалення зубного каменю за допомогою ультразвукового устаткування. Однак не варто думати про те, що якщо з яких-небудь причин ви не можете скористатися послугою професійної ультразвукової чищенням зубів, то не варто робити цього. Зрештою, завжди є можливість пройти чистку механічного типу, але її рекомендується робити не частіше ніж один раз на рік. Отже, скористатися послугою видалення підясенного зубного каменю та інших його різновидів за допомогою ультразвуку не можуть люди які:

 • мають щелепні імплантати;
 • страждають різними хворобами серця;
 • хворіють на астму, бронхітів;
 • схильні захворювань органів шлунково-кишкового тракту;
 • при наявності інфекційних захворювань (туберкульоз, ВІЛ і т.д.);
 • Також видалення зубного каменю ультразвуком не можна робити при вагітності.

Переваги професійного чищення ультразвуковим обладнанням.

Раніше, коли для виконання процедуру видалення зубного каменю можна було використовувати тільки механічні способи, дана процедура не користувалася великим попитом у стоматологічних кабінетах. Це був обумовлено високим рівнем травмування зубної емалі, її витонченим, високим шансом пошкодження структури зуба і т.д.

Сучасна методика ультразвукової чистки дозволяє не тільки повністю позбутися від зубного каменю і нальоту безболісно і за короткий термін, але і гарантувати цілісність зубів і відсутність будь-яких наслідків. Окремо можна зупинитися на декількох головних переваг такої методики:

 1. Універсальність - скейлер ультразвукового типу дозволяє вам одночасно позбутися від зубного нальоту, каменя всіх типів і т.д. Відмінною особливістю даного обладнання є те, що для нього існує велика кількість насадок. Одні краще справляються з великими відкладеннями, інші дозволяють прочистити зубну емаль в важкодоступних місцях і т.д.
 2. Комфорт - процедура чистки за допомогою ультразвуку абсолютно безболісна. В першу чергу це стосується людей, які страждають дентофобією. Навіть володіючи підвищеним рівнем чутливості зубів, при проходженні процедури ви отримаєте мінімум дискомфорту.
 3. Антибактеріальний ефект - ультразвукова чистка не тільки дозволяє вам позбавитися від зубного каменю і нальоту, але і надає комплексний антисептичний вплив на всю ротову порожнину.

Скільки коштує видалення зубного каменю.

Цінове питання завжди хвилює всіх. Важливо запам'ятати факт того, що на своє здоров'я ні в якому разі не можна економити. Професійне чищення зубної емалі за допомогою ультразвукового устаткування - це досить поширена процедура, яка вже давно не є чимось новим і сучасним. Тому, ви можете бути впевнені, що вартість за послугу точно «не вдарить по вашій кишені».

Дізнатися ціни на лікування в вашому випадку зателефонуйте за номером:

(0352) 40 00 08 або (098) 130 13 71

Запишіться на безкоштовну консультацію прямо зараз.