Головна / Скайси - зубні прикраси.

Скайси - зубні прикраси.

скайси на зубЕстетична стоматологія включає в себе безліч процедур, підсумковий результат яких впливає виключно на зовнішній вигляд посмішки і ніяк не позначається на здоров'ї зубів. Найбільш високим рівнем популярності користується послуга установки скайсов.

Декоративні зубні прикраси - що це?

Що найпривабливіше в зубах? В першу чергу це здоров'я і білосніжна посмішка, проте сучасна клініка естетичної стоматології "Олексюка" пропонує своїм клієнтам крім стандартних послуг лікування і відбілювання посмішки, також установку спеціальних зубних прикрас. Вони називаються скайси.

Зовні, вони схожі на стрази, але на відміну від них вони виготовляються не з пластику, а з різних мінеральних порід. Згідно зі статистичними даними та опитуваннями більшості стоматологічних кабінетів, найбільшим попитом користуються скайси з гірського кришталю.

Зубні прикраси - скайси.

Як вже було сказано, існує безліч різних прикрас для зубів, але найбільш високим рівнем популярності користуються скайси. Що ж це таке? Це невеликий легкий камінчик, який клеїться на зубну емаль за допомогою спеціалізованого розчину.

Номенклатура виробу досить широка. Естетична стоматологія "Олексюка" пропонує своїм клієнтам послугу прикраси зубів скайсами, діаметр яких може приймати приблизні значення в діапазоні від 0.5 мм. до 2.5 мм. Вони можуть приймати різні форми.

Варто відзначити, що установка такого виробу на зуби жодним чином не позначається на її здоров'ї та цілісності. В процесі носіння скайси (за умови дотримання належної гігієни) на зубах також не залишається ніяких слідів. Звісно, що відразу після установки прикраси на зуби, людина буде відчувати невеликий дискомфорт, але вже приблизно через один-два дня неприємні відчуття повністю зникають.

Дуже часто багато клієнтів цікавляться питанням «чи можна поставити на зуб скайси з дорогоцінних каменів?». Відповідь на нього - так, можна, але ця послуга вже не буде вважатися частиною естетичної стоматології. Справа в тому, що для того щоб зафіксувати його, в зубі потрібно буде висвердлити невеликий отвір, а це вже зараховується до травматичною процедурою.

Ще по темі:ще по теміФторування зубів. ще по теміПрофесійна чистка та полірування зубів.

Встановлення скайса на зуб.

Як можна зрозуміти з опису цієї процедури, вона абсолютно безболісна.стрази на зуб Здавалося б, що складного, взяти клеїть і з його допомогою прикріпити скайс. Однак насправді не все так просто. Тільки професійний стоматолог, володіючи необхідним обладнанням і приміщенням, зможе якісно зафіксувати прикрасу на емалі. Процес кріплення ділиться на чотири основні етапи:

  1. Попередній етап - включає в себе діагностику і консультацію пацієнта.
  2. Підготовка - включає в себе чистку ротової порожнини і місця кріплення скайси на емалі, а також полірування або фторування зуба.
  3. Основний етап - безпосереднє кріплення прикраси на зуб.
  4. Очищення зубів від надлишків клею і сушка місця кріплення.

Забезпечити сильну фіксацію скайса можна тільки на гладкій поверхні зуба, тому перед тим як приклеїти прикраса стоматолог проводить процедуру полірування і фторування. Далі відбувається безпосередньо саме кріплення. Для цього застосовується спеціалізований склад, що клеїть, який абсолютно безпечний як для зубів, так і для всього людського організму в цілому.

Після того, як скайс буде прикріплений, відбувається сушка іонною лампою і очищення зуба від надлишків клею.

Скільки ж тримається скайс на зубах?

Термін, протягом якого скайс прикрашає вашу посмішку, і радує вас безпосередньо залежить від якості догляду за ротовою порожниною і зубами. При дотриманні всіх рекомендацій і дбайливого ставлення, скайс без проблем може протриматися як мінімум рік.

важливоВажливо: ні в якому разі не можна займатися установкою і зняттям зубні прикраси самостійно в домашніх умовах. Це може привести не тільки до виникнення проблем із зубами, але і до необоротного руйнування зуба, можливість відновлення якого буде доступна тільки за допомогою реставрації.

Протипоказання.

Незважаючи на те, що процедура встановлення скайсів абсолютно безболісно і жодним чином не впливає на подальшу життєдіяльність пацієнта, існує ряд протипоказань, при яких в установці прикраси на зуб вам відмовлять. До таких належить:

  • хворіє зуб (карієс, велика кількість відкладень, тріщини і т.д.);
  • сильне викривлення зубного ряду;
  • порушення прикусу.

Зубні прикраси - ціна.

Фіксація скайса (прикраси на зуб) - 400 грн.

На питання «скільки коштує скайс» не можна дати однозначної відповіді, тому що все залежить від безлічі факторів: розмір прикраси, матеріал з якого вона виготовлена, який використовується клеючий розчин. Тому, перш ніж звертатися в стоматологію за установкою скайса, потрібно пройти консультацію у фахівця. Він проведе огляд ваших зубів, на основі ваших побажань підбере прикраса і повідомить підсумкову ціну робіт. Далі ви без проблем зможете дати собі відповідь на питання «чи потрібно це вам».

Дізнатися ціни на лікування в вашому випадку наберіть номер:

(0352) 40 00 08 або (098) 130 13 71

Запишіться на безкоштовну консультацію прямо зараз.