Головна / Професійне чищення зубів - видалення зубного каменю та полірування зубів.

Професійне чищення зубів - видалення зубного каменю та полірування зубів.

Ви дізнаєтесь, як відбувається в нашій стоматології:

 1. Профгігієна порожнини рота;
 2. Полірування зубів Kavo Prophyflex;
 3. Ультрозвукова профгігієна;
 4. Air Flow;
 5. Професійна чистка зубів вагітним та дітям;
 6. Видалення зубного каменю після брекетів;
 7. Ціни на процедуру видалення зубного каменю та нальоту;

Згідно зі статистичними даними опитувань, практично кожна третя людина в якості самого неприємного і хворобливого відчуття згадує похід в стоматологічний кабінет. Існує безліч різних хвороб зубів і жодна з них ніколи не пройде сама. Отже, для того щоб позбутися від болю і неприємних відчуттів потрібно обов'язково йти до дантиста. Зменшити частоту цих походів не тільки можна, а й треба. Для цього достатньо всього лише дотримуватися профгігієни порожнини рота.

Ще по темі:ще по теміХірургічна стоматологія.

Звичайна домашня гігієна зубів обов'язкова, проте відвідувати стоматологічний кабінет з метою проведення професійного чищення зубів потрібно як мінімум один раз на рік. Наш лікар - стоматолог - пародонтолог Кольба Олепксандра, детально розповіла, про то як доглядати за зубами правильно.  Пропонуємо, переглянути коротеньке відео на тему гігієни порожнини рота.

Професійна гігієна порожнини рота.

В процесі професійного чищення зубів відкладення, що містяться на зубах, піддаються руйнуванню спеціалізованими засобами та інструментами. Сучасні технології та обладнання дозволяє безболісно очищати навіть товстий наліт. Підсумковим результатом описуваної процедури в стоматології є освітлення емалі приблизно в два рази. Крім цього, процедура позитивно позначається на стані ясен - вони перестають кровоточити і зміцнюються.

Раніше, професійна чистка зубів виконувалася тільки за допомогою механічних інструментів, що, природно, викликало у пацієнта відчуття дискомфорту і хворобливі відчуття. Таким способом можна було позбутися тільки від невеликого нальоту.

Сучасні методи дозволяють повністю очистити зубну емаль навіть у важкодоступних місцях. У більшій кількості професійних стоматологічних кабінетах практикують три методики:

 • ультразвуком;
 • механічними пристроями;
 • з допомогою Kavo Prophyflex;
 • Чистка Air Flow

Кожна з методик відмінно справляється зі своїм завданням і має певний набір переваг і недоліків. Найсучасніша методика - це  Kavo Prophyflex. Вона дозволяє провести повну комплексну чистку. Інші методики професійного чищення зубів практично завжди включають в себе інші етапи: полірування, фторування, додаткові відбілювання і т.д.

навіщо робити професійну чистку зубівБагато людей задаються питаннями «так чи сильно потрібна професійна чистка, і яка користь від цього буде?» і «це боляче?». Відповідь на них - так, однозначно потрібна, не боляче. Регулярні походи в стоматологічні кабінети з метою чистки зубів, дозволяють:

 • зміцнити загальний стан структури зубів;
 • знищити ранні симптоми розвитку патологій і забезпечити лікування на ранній стадії;
 • позбутися від карієсу і нальоту і т.д.

Різниця в стані емалі до і після навіть проходження очистки в стоматології колосально. Додаткова перевага професійного чищення зубів це, що незалежно від типу використовуваної методики, кожен пацієнт може дозволити собі цю послугу, так як у неї практично немає протипоказань.

Регулярне приміщення стоматологічного кабінету для проходження професійного чищення зубів дозволить вам:

 • усунути відкладення зубного каменю;
 • прибрати наліт;
 • позбудеться від неприємного присмаку і запаху в роті;
 • зміцнити ясна;
 • на пару тонів освітлити «посмішку» і т.д.

Професійне чищення зубів за допомогою ультразвуку.

Дана процедура виконується за допомогою спеціалізованого ультразвукового скалера, який виробляє коливання хвиль різної довжини, що надходять на наконечник інструменту.

Такий вплив на зубний наліт порушує його цілісність, що приводь до його руйнування, а подальше вплив води - до видалення, при цьому зуб залишається цілим, неушкодженим.

Спільне використання звукових хвиль і води дозволяє досить швидко видалити навіть товсті шари зубного нальоту і при цьому температура зубів залишається стабільною - що не дозволяє порушити його цілісність.

Професійне чищення зубів за допомогою ультразвукового устаткування має ряд протипоказань. Якщо пацієнт схильний до якого-небудь захворювання з нижче представленого списку, то йому категорично не можна проходити описувану процедуру:

 1. Важкі форми різних хронічних захворювань.
 2. Аритмія.
 3. Інфекційні захворювання (ВІЛ, туберкульоз і т.д.).
 4. Високий рівень чутливості зубів.
 5. Також, дану процедуру не можна виконувати дітям у віці до двох років.

 

Чистка та полірування зубів Kavo Prophyflex.

 

Окремо варто зупинити увагу на чищенні та полірування зубів Kavo Prophyflex. Принцип роботи даної методики заснований на використанні способу піскоструминної обробки поверхні. За фактом, дана методика ідентична Air Flow, за тим лише винятком, що в якості абразивного речовини використовується спеціалізований порошок.полировка и чистка зубов Kavo Prophyflex Він здатний безболісно видалити:

 • зубний камінь;
 • зубний наліт;
 • плями від кави і барвників;
 • крім цього, методика зміцнює загальний стан зубів і ясен.

Додатковою особливість даного методу чистки є те, що крім повного очищення емалі він також дозволяє провести шліфування зубів.

Професійне чищення зубів Air Flow.

Назва даного виду чистки говорить сама за себе, принцип видалення зубного нальоту і каменю заснований на використанні сильного струменя повітря, яка для досягнення максимального рівня може розбавлятися водою і абразивними речовинами, наприклад, харчова сода.

Повітряний потік очищає поверхню зубної емалі за рахунок того, що сода на високій швидкості вдаряється об зуб, що руйнує наліт і камінь. За рахунок води він змивається, при цьому, не розуміючи температуру самого зуба. Існує підвид процедури Air Flow, який носить найменування Perio Flow.

Дана методика використовується для видалення зубних каменів, що знаходяться під яснами. Принцип її роботи ідентичний процедурі Air Flow за тим винятком, що в якості абразивного речовини застосовується не сода, а гліцин в порошкоподібному вигляді. Дана методика здатна позбавити вас не тільки від зубного нальоту і каменю, але і від слідів куріння, барвників і т.д.

Процедура абсолютно безболісна, що дозволяє відмовитися від анестезії. Єдиним мінусом даної методики професійного чищення зубів є те, що вона не здатна позбавити зубну емаль від старого нальоту. Вдаватися до використання чищення зубів Air Flow не можна пацієнтам, що страждають такими захворюваннями:

 • різні захворювання ясен;
 • повітряний струмінь негативно впливає на ясна, при хворобі вони ослаблені, відповідно, процес чищення може ще сильніше їх пошкодити;
 • захворювання дихальних шляхів - астма, бронхіт і т.д.

 

Професійне чищення зубів з брекетами.

Брекети - це механізм, який встановлюється на зуби, який дозволяє вирівняти їх. Природно, що зубна емаль в місці їх кріплення важкодоступна. Вона погано піддається самостійному чищенні за допомогою звичайних зубних паст, ополіскувачів і т.д. Для того щоб зберегти зуби в здоровому стані необхідно при використанні брекетів вдаватися до процедури професійного чищення.видалення зубного каменю після брекетів

Вона практично нічим не відрізняється від вищеописаних методик за тим винятком, що перед стартом самого процесу стоматолог готує зуби пацієнта. Підготовчий етап полягає в нанесенні на зубну емаль спеціального барвника, який темніє в місцях скупчення зубного нальоту і каменю. Таким чином, стоматолог може спостерігати ділянки скупчення зубного нальоту і каменю.

Професійне чищення зубів вагітним і дітям.

Дуже часто задається питання «чи можна робити професійну чистку зубів вагітним жінкам?». Однозначно відповісти на нього не можна. В процесі виношування дитини, у жінок змінюється роботи всього організму, і ротова порожнина не є винятком. На її стан впливає підвищений рівень гормонів (естроген і прогестерон). Вони сприяють прискоренню кровотоку і підвищення його обсягу, що призводить до кровоточивості ясен.

професійна чистка зубів вагітнимВсі ці фактори негативно позначаються на стані зубної емалі. Наліт починає накопичуватися в прискореному темпі і в такому випадку проходження професійного чищення зубів в стоматологічному кабінеті просто необхідно.

Думки дантистів по цьому приводу розходяться, але більшість відповідає на поставлене вище питання «так, можна, навіть необхідно». Точно можна сказати одне - вагітним категорично протипоказаний хімічна і механічна чистка.

Чищення зубів в стоматології дуже корисна для дітей. Вона дозволяє запобігти розвитку багатьох захворювань. Каталізатором розвитку більшої частини хвороб зубів є наліт. Отже, його видалення дозволить не тільки скрасити посмішку дитини, але і забезпечує нормальне розвитку зубів. Дитячий організм менш захищений на відміну від дорослого. Це стосується і зубів. Тому професійну чистку зубів у дітей рекомендується проводити приблизно раз в три-чотири місяці. Методика чищення зубів дітям кардинально відрізняється від процедури, призначений для дорослих. Основним інструментів стоматолога в цьому випадку є м'яка щітка. Чистка таким способом абсолютно безпечна і не травматична.

Найчастіше стоматолог чистить зубну емаль дітям вручну, однак в окремих випадках може використовуватися апаратура Air Flow. Фінальним етапом описуваного процесу є поліровка емалі і її фторування.

Професійне чищення зубів - ціна.

Професійна гігієна ротової порожнини в комплексі (верхня та нижня щелепи). 600 грн.

Вартість даної послуги залежить від кілька факторів - використовувана методика та загальний стан зубної емалі пацієнта і т.д. Для того щоб дізнатися конкретну ціну процедури, вам необхідно звернутися до нашого стоматолога-гігієніста. Він проведе огляд стану ваших зубів і ротової порожнини, після чого повідомить вартість процедури. Природно не варто згадувати, що економія на своє здоров'я ніколи ні до чого хорошого не приводила і не призведе. При виборі стоматологічного кабінету потрібно керуватися не тільки його ціновою політикою, але і якістю обслуговування, оснащеності і т.д.

Відгуки по стоматологію "Олексюка".

Дізнатися ціни на лікування в вашому випадку наберіть номер:

(0352) 40 00 08 або (098) 130 13 71

Запишіться на безкоштовну консультацію прямо зараз.