Головна / Металеві брекети - види, процес втановлення, догляд та ціни.

Металеві брекети - види, процес втановлення, догляд та ціни.

металеві брекети установкаМеталеві брекети - це популярні і широко використовувані ортодонтичні системи для корекції зубів. Брекети з металу використовуються для корекції зубного ряду як у дорослих, так і у дітей. Конструкція виготовляється з медичної нержавіючої сталі з застосуванням никелево-титанових сплавів. Конструкція металевих брекетів досить складна, хоча на перший погляд вона здається дуже простий. Ортодонтична дуга виконується з гнучкою і пружною стали. Саме вона і рухає зуби в потрібному напрямку.

Види металевих брекетів.

Як і інші типи брекетів, залізні діляться на вестибулярні (зовнішні) і лінгвальні (встановлюються з внутрішньої сторони зубів).

Лінгвальні брекети виготовляються з металу або різних сплавів металу. Робити їх естетичними просто безглуздо, тому що знаходиться зсередини щелепи і непомітні для оточуючих. Класичні вестибулярні металеві брекети діляться на:

  • самолігуючі металеві брекети (безлігатурні) - дуга фіксується за допомогою замка;
  • лігатурні металеві брекети - тут використовуються резиночки, лігатури, які утримують дугу в пазу брекета.

Як відбувається установка металевих брекетів в нашій стоматології.

Обов'язково переду установкою металевих брекет-систем ми повинні виконати ряд профілактичних процедур.

  • Очищення зубів від зубного каменю і нальоту, зміцнення емалі за допомогою різних методик, для того щоб, в процесі багатомісячного носіння дужок зуби не постраждали.
  • Після того наш лікар гігієніст проведе ретельний інструктаж по догляду за зубами з брекетами. Наш гігієніста розповість асортиментних гігієнічних засобах які необхідно застосовувати, щоб зуби не постраждали в процесі носіння ортодонтичних систем.
  • Далі лікар - ортодонт ретельно позиціонує брекети. Від цього буде залежати якість виправлення прикусу.

Брекети в металевій системі прикріплені до заздалегідь підготовленій поверхні зуба за допомогою спеціального клею. Потім вони покриваються спеціальною фторсодержащей пастою.

Ще по темі:ще по теміСапфірові брекети. ще по теміКерамічні брекети.

Переваги та недоліки залізних брекетів.

Перевагою металевих систем є 100% досягнення бажаного ефекту. З переваг виділяється дешевизна, порівняно з іншими видами брекет-систем, і міцність. Незначне тертя, що виникає в процесі лікування між зубним рядом і конструкцією брекетів, також сприяє швидшому досягненню хороших результатів.

Недоліком металевих ортодонтичних систем - це їх помітність і виділення на зубах пацієнта. Але, при наявності коштів, цей недолік можна компенсуються виготовленням скоби з сучасних кольорових сплавів, які надають естетичний вигляд. Після цього скоби перетворяться в красивий і модний аксесуар.

Догляд за металевими брекетами.

уход за брекетами

При лікуванні такою системою важко підтримувати і гігієну порожнини рота. Для вирішення подібних проблем необхідно купувати спеціальні щітки і пристосування, розроблені для чищення зубів в період лікування брекетами. Сьогодні вони продаються в будь-якій аптеці.

В період лікування пацієнт повинен змінити раціон харчування, а також дотримуватись рекомендацій лікаря-ортодонта. При лікуванні особливу увагу необхідно приділяти гігієні, тому що одним з головних недоліків металевих систем - це провокування виникнення карієсу через що накопичується нальоту.

 

Вартість установки металевих брекетів м.Тернопіль.

Ціни на металеві брекет - системи залежать від обраного вами типу брекетів, а також від тривалості часу, протягом якого ви їх носите. Залізні брекети - це найстаріший і найбільш поширений тип ортодонтичного лікування.

Це недороге лікування та швидке вирівнювання зубів. Лінгвальні брекети дорожче через те, як важко встановлювати і налаштовувати. З детальними цінами ви можете ознайомитися в розділі "Ціни" нашого сайту або подзвонити по телефону (0352) 40 00 08 або (098) 130 13 71.