Головна / Лінгвальні (внутрішні) брекети Incognito (Інкогніто) - непомітне виправлення прикусу.

Лінгвальні (внутрішні) брекети Incognito (Інкогніто) - непомітне виправлення прикусу.

Увага! Стоматологія "Олексюка" - є сертифікованим стоматологічним центром в Україні по роботі з лінгвальной системою "Incognito".Отримати консультацію по брекетам ви можете за телефонами (0352) 40 00 08 або (098) 130 13 71.

Переваги лінгвальних брекетів.

За статистикою, близько 90% живуть нині людей мали в дитинстві нерівні зуби, на що маса причин: починаючи від генетики і закінчуючи звичкою смоктати палець в дитинстві. Вирівняти зубний ряд можна ще в підлітковому віці за допомогою брекетів, але багато молодих людей відмовляються від них через те, що брекет - системи нібито дуже помітні на зубах.

Поступово розвиваютєся помітна деформація обличя, що разом з кривими зубами не додає впевненості в собі і в дорослому віці. В результаті виправляти дефекти вже в дорослому віці доведеться довше і дорожче. Для того щоб уникнути всіх цих проблем, варто встановити лінгвальні брекети, які залишаються абсолютно непомітними для інших людей, так як розташовуються з внутрішньої сторони коронок зубів.

Лікування лінгвальними брекетами характеризується масою переваг.

Важливим є і те, що при носінні лінгвальних внутрішніх брекетів практично зводиться до нуля ймовірність того, що пацієнт потребує достроково припинити лікування через появу комплексів або наближення такої важливої ​​події як весілля, на якій всі молодята хочуть виглядати ідеально.

В яких випадках показані лінгвальні брекет-системи...

За допомогою невидимих ​​брекетів коригують порушення змикання зубного ряду або положення зубів. Іноді їх установка надає набагато кращий ефект, ніж установка вестибулярних брекет - систем.

Іноді більшого лікувального ефекту можна досягти, поєднуючи їх з зовнішніми ортодонт. системами. Так, часто ставлять лінгвальні брекети на верхню щелепу, в той час як на нижню ставляться вестибулярні брекети. До такого суміщення можуть вдаватися при наявності деяких особливостей будови щелепи, а також при появі складнощів з адаптацією до лінгвальних систем або з міркувань економії.

Перед тим як поставити лінгвальні брекети, необхідно вилікувати карієс і усунути в порожнині рота гострі запальні процеси. Скільки носити лінгвальні брекети, досвідчений лікар зможе розповісти вже після постановки діагнозу, але слід враховувати, що під час лікування можуть виявитися нові проблеми, що може дещо затягнути носіння брекет - системи.

лінгвальні брекети

 

Лінгвальні брекети виготовляються в індивідуальному порядку. Спочатку знімаються зліпки, робляться знімки зубів. Потім розробляється індивідуальна ортодонтологіческая конструкція, після чого брекети фіксуються на внутрішню сторону коронок зубів, і починається тривалий процес лікування.

Скільки треба носити непомітні брекети?

В середньому невидимі брекети знадобиться носити 1-1,5 року. Як і будь-яких інших ортодонтичним конструкцій, до лінгвальних брекет-систем потрібно звикнути. Це займе 2-4 тижні. Завдяки індивідуальній конструкції неприємні відчуття, що виникають при носінні лінгвальних брекетів, мінімізуються.

Як доглядата за лінгвальними ортодонт. системами?

Наявність лінгвальних брекетів на зубах вимагає особливо ретельного догляду за порожниною рота. Тому ортодонт після установки брекет-системи навчає пацієнта користуватися:

  • іригатором;
  • зубною ниткою;
  • йоржиками;
  • щіткою для чищення зубів.

Використовувати невидимі брекет-системи можна з 13 років. До їх допомоги вдаються викладачі, актори, диктори та інші люди, які в силу своєї професії повинні бути весь час на виду.

Ще по темі:ще по теміВирівнювання зубів. ще по теміМеталеві брекети.

Детальніше про брекети Incognito (Інкогніто).

скрытые брекеты

Лінгвальні брекети Incognito (виробництво Німеччина) роблять зі сплаву, в основу якого входить золото. Такі системи ідеальні для людей, у яких є алергія на нікель. На виготовлення лінгвальной ортодонтической системи Incognito буде потрібно приблизно 1,5-2 місяці. Лінгвальні брекети Інкогніто мають такі переваги: ​​

  • відсутність порушень дикції, які іноді виникають відразу після установки невидимих ​​брекетів;
  • можливість усувати скрученность зубів за допомогою вертикального паза без використання інших пристосувань;
  • їх здатність до самоочищення вище, ніж у зовнішніх ортодонтичних систем; 
  • виробляються брекет - системи Incognito тільки в Німеччині, тому про якість можна не турбуватися.

Для того щоб виготовити брекет - систему Інкогніто, лікар ортодонт направляє людину на детальну томографію і рентгенограму, потім робить зліпок зубів. За допомогою спеціальної програми створюється модель щелепи і ретельно підбираються параметри майбутніх дужок.

Основною перевагою установки лінгвальних брекетів є те, що користуватися результатом можна буде задовго до закінчення лікування. Перші зміни з'являться вже після 2-3 місяців носіння системи, так що ваш зовнішній вигляд і усмішка будуть перетворюватися поступово, не викликаючи питань у оточуючих вас людей.

Відео про те як виготовляються брекети

Вартість лінгвальних брекетів Incognito (Інкогніто) в Тернополі.

Якщо Ви хочете встановити лінгвальні брекети, то потрібно враховувати, що дешево лінгвальні брекети коштувати не можуть. Деякі клініки пропонують своїм клієнтам лінгвальні брекети в розстрочку, в цьому випадку людина виплачує їх вартість рівними платежами щомісяця або при кожному відвідуванні ортодонта, які регулярно необхідні для корекції брекет-систем. Ціна невидимих брекетів може відрізнятися від ступеня складності патології і багатьох інших факторів. Не варто сильно економити на брекетах. Шукати, де встановлюють лінгвальні брекети недорого безглуздо. Від їх якості залежить те, наскільки швидко і ефективно пройде лікування, а також те, чи з'являться побічні ефекти (карієс). Якщо вартість лінгвальних брекетів занадто висока, завжди можна вибрати менш дорогі вестибулярні ортодонт. системи.