Головна / Лікування періодонтиту - з нами завжди 32.

Лікування періодонтиту - з нами завжди 32.

Періодонтит - це ускладнення карієсу.

В першу чергу запалюється пульпа зуба - відбувається її руйнування. Далі запальний процес переходить за кордон пульпи, і втягує в цей процес зв'язковий апарат окістя і кістку.

Симптоми періодонтиту

Симптоми періодонтиту відомі всім. У людини таке відчуття, що зуб висунувся (відчуття "висунутості зуба" або "великого зуба"). При щонайменшому натиснення на зуб або надкусиваніі відчувається сильний біль. Також можливо почервоніння в області зуба.

Може проявитися ускладнення таке як свищі (гнійне захворювання, яке представляє собою канал з'єднує саме запалення і зовнішню частину ясен).

Лікування періодонтиту обов'язково, так як подальше поширення інфекції може призвести до більш серйозним захворюванням таким як періоститів (флюс), а так само остеомієліту. Також потрібно врахувати, що поруч знаходиться найважливіші органи людини - очі, мозок людини і т.д., а періодонтит це серйозні запальний процес в організмі, який може бути каталізатором до інших болячок.

Потрібно негайно звертатися стоматолога з проблемою періодонтиту.стадии периодонтита

Можна відразу сказати що домашнє лікування періодонтиту має місце тільки на о початкових його стадіях. Решта кваліфіковане лікування може надати тільки лікар стоматолог. У стоматології "Олексюка" лікування періодонтиту проводиться за допомогою новітніх доступних в нашому світі технологій і засобів.переодонтит наслідки

Лікування періодонтиту 

Лікування  проходить кілька етапів. (Готуйтеся до неодноразового відвідування стоматології):

  • Для початок роблять рентгенівський знімок зуба.
  • За допомогою кращої сучасної анестезії роблять знеболення.
  • Потім розкривається порожнину зуба - видаліть всі уражені карієсом тканини, також відкривається доступ до кореневих каналів.
  • Можливо буде віддалятися некротизированная пульпа.
  • Якщо вам раніше погано запломбували канали то буде відбуватися Розпломбування.
  • Далі за допомогою спеціальних інструментів і технологій будуть визначена довжина кореневих каналів.
  • Далі механічно обробляють кореневі канали - це потрібно для їх розширення і для подальшого якісного пломбування каналів.
  • Потім ми проводимо лікування самого періодонтиту. Через відкриту верхівку зуба ми виводимо лікарські речовини які мають антибактеріальний противірусний протизапальний ефект. Завдяки цим лікам, запалення купірується. Знову утворюється кісткова тканина і зв'язковий апарат зуба.
  • Накладається тимчасова пломба.
  • Після того як Стихли всі запальні процеси можна приступати пломбування зуба. На цьому етапі періодонтит можна вважати вилікуваним. Залишається тільки поставити постійну пломбу, зробити контрольний рентгенівський знімок і задовольнити всі естетичні потреби пацієнта.

Ще по темі:ще по теміІмплантація ще по теміЛікування зубів вагітним жінкам.

Ціни на лікування періодонтиту в Тернополі

З цінами на лікування періодонтиту в клініці "Олексюка" Ви можете ознайомитися перейшовши за цим посиланням Приходьте в нашу клініку і ми обов'язково Вам допоможемо! Стоматологія "Олексюка" працює 365 днів у році без вихідних і святкових днів Дякую вам за довіру.

Стоматологія "Олексюка" - з нами посміхатися легко!