Головна / Кісткова пластика - що це таке і для чого вона необхідна.

Кісткова пластика - що це таке і для чого вона необхідна.

Кісткова пластика - це мікрохірургічна операція по нарощуванню / відновленню кісткової тканини верхньої / нижньої щелепи перед імплантацією зубів. Часто без даного підготовчого етапу якісно імплантація неможлива.  Справа в тому, що після втрати зубів з тієї чи іншої причини щелепи швидко атрофуються до рівня, так званий "базальної кістки". У разі повної втрати зубів може залишитися, як кажуть," вузький обруч " в нижній або "плоский млинець" кістки у верхній щелепі.  Кісткова пластика зубів

Будьте уважні вибираючи стоматологічну клініку для нарощування кістки перед імплантацією. Так як для даної операції необхідно дороге обладнання та кваліфіковані фахівці які володіють технікою нарощування кістки. При кістковій пластиці, визначається товщина кістки для впровадження імплантатів. Якщо не дотримуватися цих вимог, то атрофія кісткової тканини буде прогресувати. Це призведе до опускання рівня ясен або до рухливості імплантату.

Для успішної кісткової пластики потрібно одна або комбінація з наступних трьох амбулаторних процедур:

  1. Збереження альвеолярного відростка або спрямована тканинна регенерація (СТР).  
  2. Прищеплення блоку кісткового трансплантата.  
  3. Процедура синус-ліфтинг (застосовується при наявності недостатньо високою кісткової тканини при імплантації бічних відділів верхньої щелепи).

Метод кісткової пластики СТР (спрямована тканинна регенерація).

Часто застосовується метод при нарощуванні кістки. Він менш травматичний і більш простий для пацієнта. За допомогою даної методики можна збільшити кістку в висоту і ширину. Також при використанні СТР можлива одночасна установка імплантату. При методі СТР підсаджують кістковий матеріал. Він може бути як синтетичний так і натуральний.  Найкраще використовувати натуральну (аутогенну) підсадку кістки, так як відсутній ризик відторгнення. Але при цьому необхідно зробити додаткову операцію по забору кістки.  А також при СТР можливе використання матеріалів з бичачої кістки. Вони ефективні але можливий ризик перенесення інфекції. У разі синтетичними матеріалами вони безпечний але не такі ефективні як натуральні.

При цьому методі кісткової пластики стоматологи - хірурги використовують спеціальну мембрану. Вона накладається поверх підсаджують кісткового матеріалу. Спеціальна мембрана ізолює кістковий матеріал від м'яких тканин.

Ще по темі:ще по теміЗнімне протезування зубів. ще по теміСинус - Ліфтинг. ще по теміЛікування зубів.

Метод прищеплення блоку кісткового трансплантата.  

Дана процедура включає в себе видалення невеликого блоку кістки (близько 1 см кв.) з нижньої щелепи. І присадки даного блоку в необхідній області кісткової тканини. Потім трансплантат прикріплюються одним або двома крихітними гвинтами і покривають спеціальною захисною мембраною. Після чого необхідно тривале загоєння.  Пропонуємо Вам ознайомитись з відео, про те як проходить ця процедура. 

Можливі ускладнення при операції кісткової пластики.

Через лінію швів можливо невеликі розриви і внаслідок чого оголення спеціальні захисні мембрани. У 80% це призводить до нагноєння.  Також можливо відторгнення трансплантата (у випадку з підсадки кісткового блоку). Це відбувається через низьку швидкість васкуляризації.  Лікар стоматолог повинен зреагувати миттєво! Необхідно видалити всі матеріали з-під слизової оболонки порожнини рота. Потім необхідно через деякий час, зробити повторну кісткову пластику.  

Важливо знатиУспіх будь-якої операції 99 % залежить від лікаря, в нашому випадку хірурга-стоматолога.

Ціна на нарощування кісткової тканини для імплантації- стоматологія "Олексюка" м.Тернопіль.

Щоб відповісти на питання, скільки коштує кісткова пластика під імплантати, необхідно визначити фактори від яких вона залежить. По-перше, кожен випадок індивідуальний і лікар визначає метод і обсяг самої операції (кількість зубів на яких проводиться операція). По-друге, існують як більш дешеві матеріали так і дорогі. Вся вартість даної операції обговорюється з пацієнтом і затверджується.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном:

+38 (098) 130 13 71

 Запишіться на безкоштовну консультацію!