Головна / Керамічні брекети - Ваша посмішка - Ваш престиж

Керамічні брекети - Ваша посмішка - Ваш престиж

керамічні брекети тернопіль

Вестибулярні керамічні брекети - одна з поширених систем корекції неправильного прикусу. Незважаючи на зовнішнє розташування, ці конструкції слабо помітні оточуючим, тому не псують естетику посмішки.

Матеріали для виготовлення керамічних брекетів.

Основні елементи таких ортодонтичних систем виготовляють з якісної стоматологічної кераміки. Це матовий матеріал, наближений за зовнішніми властивостями до натуральної зубної емалі. Відтінок брекетів підбирається в залежності від кольору зубів пацієнта.

З'єднує керамічні пластинки дуга виконується зі спеціального металу. Ця частина конструкції помітна найбільше, але і вона не псує усмішку, особливо якщо покрита композитним матеріалом білого кольору.

На відміну сапфірових елементів кераміка не виблискує на світлі, майже зливаючись з зубами. Для деяких пацієнтів це стає одним з переважних чинників, що впливають на вибір виду брекетів.

 

Ще по темі:ще по теміСапфірові брекети. ще по теміIncognoto - непомітні брекети.

Особливості установки брекетів з кераміки.

Процес установки керамічних брекетів відмінних рис не має. Займає в середньому 1,5 години і складається з декількох основних етапів. Емаль зубів обробляють для кращого зчеплення з брекетами, потім наносять композитний клей, пластинки поетапно позиціонують на зубах і щільно притискають для фіксації. На заключному етапі в пази вставляють металеву дугу і закріплюють її за допомогою спеціальних лігатур. Швидше і простіше проходить процес фіксації самолігуючі систем, які кріпляться за допомогою спеціальних замків. Вони дорожчі, але ефективніше і зручніше для пацієнта, так як не вимагають частих візитів до стоматолога.

відмінність керамічних від металевих брекетів

 

 

Переваги брекетів з кераміки.

Плюси керамічних брекетів в тому, що вони:

 • Виглядають естетично і не заважають підлітку або дорослому відчувати свою привабливість.
 • Надійно фіксуються на поверхні емалі і добре тримаються на зубах згодом.
 • Швидко стають звичними для пацієнта, так як дискомфорт перших тижнів швидко проходить.
 • Не травмують слизову, як це буває з металевими системами.
 • Дають можливість робити нормальні фото, оскільки не відображають світло, як сапфір та метал.
 • Відторгаються організмом в малому відсотку випадків.
 • Коштують менше сапфірових брекетів.

Недоліки використання кераміки в ортодонтичних конструкціях.

Як і інші системи корекції прикусу, керамічні брекети відрізняються рядом недоліків. Основні мінуси:

 • Вартість. Кераміка дорожче металу і пластмаси.
 • Щільне прилягання до поверхні зуба. Це може погіршити наявні пошкодження емалі. 
 • Середня міцність. Брекети зі стоматологічної кераміки вимагають дотримання обережності при догляді і під час прийому їжі.
 • Тривалість лікування. Ці системи доведеться носити на зубах кілька довше металевих, так як сила їх впливу на зуби менше. Кераміка добре зберігає первинний колір протягом всього періоду лікування. Але любителям кави, свіжих фрешів і ягід варто враховувати, що скупчується на брекетах наліт швидко забарвлюється, через що вони стають темнішими.

Тому чищенні керамічних систем корекції прикусу слід приділяти підвищену увагу.

Які керамічні брекети краще.

Вибір виду брекетів пацієнт робить разом з лікарем ортодонтом. Для кожної ситуації знаходяться свої рекомендації і обмеження. Наприклад, протипоказанням до установки більш тендітних керамічних брекетів можуть стати інтенсивні заняття спортом.

Визначити, який варіант підійде більше інших, допоможе лікар-ортодонт. У виборі фахівці орієнтуються на стан зубощелепної системи пацієнта, його вік, особливості та рід занять.

Керамічні брекети - ціна в "Стоматології Олексюка" м.Тернопіль.

Керамічні брекети - відмінний варіант для підлітків, які стурбовані зовнішнім виглядом металевих брекетів. Як ми вже пояснили, керамічні системи схожі на металеві, за винятком того, що вони зроблені з матеріалу кольору зуба, який допомагає зливатися з зубами для «невидимого» виду. Хоча керамічні дужки менш помітні, їх ціна більше, ніж інших типів брекетів. Щоб дізнатися більше про керамічних брекетах, про те, скільки вони коштують, і якщо вони підходять Вам, зверніться за консультацією з ортодонтії у в нашу стоматологію. Стоматологія "Олексюка" є найкращою стоматологією в Тернополі та Тернопільській області для дорослих і дітей.

Зв'яжіться з нами по телефону

(0352) 40 00 08 (098) 130 13 71,

щоб прийти консультацію вже сьогодні!