Зубні імплантати. Повернення до повноцінного життя після імплантації зубів.

Зубний імплантат – це металевий гвинт, який замінює корінь живого зуба або зубів. Цей гвинт вкручується в щелепну кістку, щоб через певний час встановити на нього коронки, мости або зубні протези. Це майже точна копія справжнього зуба, кореня та інших складових.

Зубні імплантати здатні внести в життя пацієнта істотні зміни. Завдяки багаторічному розвитку і вдосконалення цієї унікальної стоматологічної розробки, як імплантація зубів, людина, яка втратила можливість посміхатися щиро і не соромлячись, повноцінно пережовувати їжу, має можливість повернутися до нормального життя. У порівнянні з іншими стоматологічними розробками сучасні зубні імплантати є довгостроковим і повноцінним вирішенням проблеми відсутності зубів.

Показання до імплантації зубів.

Одним зі показань до імплантації, є дефект зубного ряду (одиночний), за умови, що сусідні зубки здорові. При цьому зуби під коронки, мостоподібні протези та інші види конструкцій не обточують значною мірою.

Інше показання до імплантації – це обмежений дефект зубного ряду, тобто, якщо у людини відсутні поспіль 2 або 3 зуби. В даному випадку існує кілька варіацій відновлення.

Повна відсутність зубів, особливо при зниженні висоти альвеолярних відростків, є очевидним показанням як до імплантації, так і до знімного протезування. Людина може бути морально не готова до того, щоб знімати на ніч протези, тоді як альтернативним методом лікування буде метод імплантації зубів.

Ще одна особливість – індивідуальна непереносимість знімних протезів, як наслідок підвищеної чутливості до компонентів протеза, оскільки можливий виражений блювотний рефлекс.

Яка буває імплантація зубів – методики імплантації.

У сучасній стоматології існує кілька методів імплантації зубів. Їх розділяють на класичну або двоетапну і одноетапну (однофазну) . Логіка вибору методики імплантації залежить від клінічного випадку пацієнта. Існує ряд різних потреб, такі як естетика, швидкість виконання і т.д. Тому в нашій стоматологічній клініці ми використовуємо різні методики імплантації. 

Двоетапна імплантація (класична) включає в себе стоматологічну операцію, під час якої зубний імплантат вкручують в щелепно-лицьову кістку, після чого ясна зашивають. Через кілька місяців після загоєння проводиться другий етап постановка зубного імплантату – незначна операція, при якій оголюється імплантат і прикріплюється абатмент. В класичній методиці імплантації зубів використовуються в основному ендостальні (внутрішньокісткові) імплантати.

Одноетапна імплантація зубів. Дана методика включає розміщенняабатменту в щелепі разом з вкручуванням імплантату. При цьому не застосовується хірургічне втручання – не розрізають ясна і не накладають шви. Постановка коронки при цьому методі можлива протягом тижня. Дана методика імплантації зубів проводиться 15 років у всіх європейських країнах.

Її по-різному називають, ви можете зустріти такі терміни:

  • Одноетапна імплантація зубів.
  • Безопераційна Імплантація з негайним навантаженням.
  • Безкровна і безшовна імплантація зубів.
  • Експрес або швидка імплантація зубів.
  • Ендоскопічна імплантація.
  • Трансгінгівальна імплантація зубів.
  • Малоінвазивна імплантація зубів.

У стоматологічної клініці « Олексюка» одноетапна і двоетапна методики проводяться із застосуванням різних систем. Стоматологи ретельно підбирають вам розміри імплантатів і системи виключно індивідуально, відповідно до медичних показів.

Процес постановки зубних імплантатів:

  • Перший візит. Процес імплантації зубів повинен починатися з ретельної оцінки як стоматологічного, так і загального здоров’я пацієнта.
  • Робиться рентгенівський панорамний знімок.
  • Проводиться комп’ютерна томографія щелеп.
  • Після обстеження пацієнта розробляється комплексний план лікування. Далі, якщо не виявлено будь-яких протипоказів, зубний імплантат, хірургічним шляхом під місцевою анестезією, вкручується в щелепу.
  • Етап загоєння. Тривалість загоєння в основному залежить від кількості і якості щелепної кістки пацієнта. Це займає близько трьох – шести місяців. Далі встановлюються формувачі ясен.
  • Через 10 днів знімаються відбитки.
  • Через 2-3 тижні відбувається постановка супраструктур і коронок.
  • Після повного завершення процесу остеоінтеграції, імплантат може бути використаний для підтримки штучних зубів.

Наскільки безпечні зубні імплантати?

Зубна імплантація – добре відпрацьований метод лікування, статистика якого за минулі десять років показує, що більш ніж у 99% пацієнтів все пройшло успішно. Потрібно сказати, що зубні імплантати робляться з титану, а титан – це метал, який зарекомендував себе настільки добре, що його використовують в заміні тазостегнового суглоба. Чудові властивості зубних імплантатів в тому, що вони виглядають природньо, і відрізнити їх від натуральних зубів не вдається нікому. Окрім того, за відчуттями вони теж нічим не відрізняються від природніх зубів. Нерідко власники нещільно прилеглих зубних протезів шепелявлять або розмовляють крізь зуби. У власників зубних імплантатів будь-які дефекти мови – велика рідкість. Все тому, що імплантати тримаються міцно і їх власник розмовляє вільно, не побоюючись, що вони випадуть.

Скільки коштує імплантація зубів в Стоматології “Олексюка” м. Тернопіль.

Ціни на імплантацію зубів залежать від багатьох факторів. Найважливішими чинниками є вибрані методи та складність роботи. Підхід до кожного пацієнта індивідуальний. Також визначення ціни залежить від кількості імплантатів. В будь-якому випадку, в стоматології «Олексюка» Вам будуть запропоновані всі варіанти імплантації. Наші лікарі навчалися й постійно підвищують свою кваліфікацію у Європейських та Американських вчених-стоматологів. В нашій клініці ми використовуємо лише сучасне обладнання та якісні матеріали для імплантації. Відгуки про імплантацію зубів в нашій стоматології залишаються лише позитивними.