Головна / Зубні імплантати. Повернення до повноцінного життя після імплантації зубів.

Зубні імплантати. Повернення до повноцінного життя після імплантації зубів.

Зубний імплантат - це металевий гвинт, який замінює роль кореня живого зуба або зубів. Цей гвинт впроваджується в щелепну, щоб через певний час встановити на нього коронки, мости або зубні протези. Це майже точна копія справжнього зуба, кореня та інших складових.зубний імплантат

Зубні імплантати здатні внести в життя пацієнта істотні зміни. Завдяки багаторічному розвитку і вдосконалення цієї унікальної стоматологічної розробки, як імплантація зубів, людина, яка втратила можливість щиро і безсоромно посміхатися і повноцінно пережовувати їжу, має можливість повернутися до нормального життя. У порівнянні з іншими стоматологічними розробками зубні сучасні імплантати є довгостроковим і повноцінним вирішенням проблеми відсутності зубів.

Показання до імплантації зубів.

Одним зі показань до імплантації, є дефект зубного ряду (одинарний), за умови що сусідні зубки здорові. При цьому не обточують сильно зуби під коронки, мостоподібні протези та інші види конструкцій.

Наступні показання до імплантації це обмежений дефект зубного ряду, тобто якщо у людини відсутній поспіль 2 або 3 зуби. В даному випадку існує кілька варіацій відновлення.

Ще одне показання до імплантації - це кінцеві дефекти зубного ряду. Тобто коли немає останніх зубів в зубному ряду. З даним видом дефекту складно зробити інші види протезування через те. що при традиційному протезуванні на увазі виготовлення тільки знімного протеза. У випадку з застосуванням імплантації це питання знімається. Імплантату байдуже де він знаходиться в середині або в кінці зубного ряду.

Повна відсутність зубів, особливо при зниженні висоти альвеолярних відростків, є прямим свідченням як до імплантації, так і до знімного протезування. Людина може бути морально не готова до того, щоб знімати на ніч протези, тоді як альтернативного методу лікування підійде метод імплантації зубів.

Ще одне свідчення - індивідуальна непереносність знімних протезів. Слідство підвищеної чутливості до компонентів протеза. Можливий виражений блювотний рефлекс.

Ще на тему:ще по теміЛікування пульпіту. ще по теміЛікування каналів зуба.ще по теміПротезування зубів.

Яка буває імплантація зубів - методики імплантації.

 У сучасній стоматології існує кілька методів імплантації зубів. Їх заведено розділяти на класичну або двохетапну і одноетапну (однофазна).  Логіка вибору методики імплантації залежить від клінічних випадків пацієнта. Існує ряд різних потреб такі як естетика, швидкість виконання і т.д. Тому в нашій стоматологічній клініці ми використовуємо різні методики імплантації. 

Двохетапна імплантація (класична) включає в себе стоматологічну операцію при якій зубний імплантат поміщають в щелепно лицьову кістку після чого ясна зашивається. Через кілька місяців після загоєння проводиться другий етап установки імплантанту - незначна операція при якій оголюється імплантат і прикріплюються абатмент. При класичної методики імплантації зубів використовується в основному ендостальна (внутрішньокісткові) імплантати.

Одноетапна імплантація зубів. Дана методика включає в себе розміщення абатмента в щелепу разом з впровадженням імплантату. При цьому не застосовується хірургічне втручання - не розрізають ясна і не накладати шви. Установка коронки при цьому методі можлива протягом тижня. Дана методика імплантації зубів проводиться 15 років всіх європейських країнах.

Його по-різному називають, ви можете зустріти такі терміни:

 • Одноетапна імплантація зубів.
 • Безопераційна Імплантація з негайним навантаженням.
 • Безкровна і безшовна імплантація зубів.
 • Експрес або швидка імплантація зубів.
 • Ендоскопічна імплантація.
 • Трансгінгівальна імплантація зубів.
 • Малоінвазивна імплантація зубів.

У стоматологічної клініки Олексюка одноетапна і двохетапна методики проводиться із застосуванням різних систем. Стоматолог ретельно підбирають вам розміри імплантатів і системи строго індивідуально відповідно до медичного показання.

Процес установки зубних імплантатів:

імплантація зубів

 • Перший візит. Процес імплантації зубів повинен починатися з ретельної оцінки як стоматологічного, так і загального здоров'я пацієнта.
 • Робиться рентгенівський панорамний знімок.
 • Проводиться комп'ютерна томографія щелеп.
 • Після обстеження пацієнта розробляється комплексний план лікування. Далі, якщо не виявлено будь-яких протипоказань, зубний імплантат хірургічним шляхом під місцевою анестезією поміщається в щелепу.
 • Етап загоєння. Тривалість загоєння в основному залежить від кількості і якості щелепної кістки пацієнта. Це займає близько три - шість місяців. Далі встановлюються формувачі ясен.
 • Через 10 днів знімаються відбитки.
 • Через 2-3 тижні відбувається установка супраструктур і коронок.
 • Після повного завершення процесу остеоінтеграції імплантат може бути використаний для підтримки штучних зубів.

Наскільки безпечні зубні імплантати?

Зубна імплантація - добре пророблений метод лікування, чия статистика за минулі десять років показує, що більш ніж у 99% пацієнтів все пройшло  успішно. Потрібно сказати, що зубні імплантати робляться з титану, а титан - це метал, який зарекомендував себе настільки добре, що його використовують в заміні тазостегнового суглоба. Чудові властивості зубних імплантатів в тому, що вони виглядають природно, і відрізнити їх від натуральних зубів нікому не під силу. Більш того, по відчуттях вони теж нічим не поступаються природним зубам. Нерідко власники нещільно прилеглих зубних протезів шепелявлять або розмовляють крізь зуби. У власників зубних імплантатів будь-які дефекти мови - велика рідкість. Все тому, що імплантати тримаються міцно і їх власник розмовляє вільно, не побоюючись їх упустити.

Скільки коштує імплантація зубів в Стоматології "Олексюка" м. Тернопіль.

Ціни на імплантацію зубів залежать від багатьох факторів. Тут грає роль вибраних методів та складності роботи. Підхід до кожного пацієнта індивідуальний. Також визначення ціни залежить від кількості імплантатів. В будь-якому випадку, в стоматології "Олексюка" Вам будуть запропоновані всі варіанти імплантації.  Наші лікарі навчалися й постійно підвищують свою кваліфікацію у Європейських та Американських вчених-стоматологів.  В нашій клініці ми використовуємо тільки сучасне обладнання й якісні матеріали для імплантації. Відгуки про імплантацію зубів в нашій стоматології залишаються тільки позитивні.