Головна / Хірургічна стоматологія. Необхідні послуги.

Хірургічна стоматологія. Необхідні послуги.

хірургічна стоматологія ТернопільХірургічна стоматологія дуже велика тема. Для того щоб не заглиблюватися в неї і не завантажувати вас медичними термінами, ми коротко розповімо чим конкретно займається ця наука і які послуги з щелепно-лицевої хірургії надаються нашою клінікою.

У багатьох людей склалася думка, що хірургічна стоматологія займається виключно видаленням хворих зубів. Однак це зовсім не так. Сфера цієї галузі медицини значно ширше.

Сучасна стоматологічна хірургія поділяється на:

  • естетичну (пластичну);
  • онкологічну гнійну.  

Мета хірургічної стоматології - повне або хоча б часткове збереження зуба. Для цього хірург за допомогою хірургічних інструментів видаляє, наприклад, кісту або вичищає порожнину гнійника, а потім, антибіотиками, знімає запалення. В результаті цих дій вдається зупинити запалення і запобігти подальшому пошкодження кісток щелепи.

Крім стоматологічних проблем, хірургічна стоматологія займається лікуванням запалень трійчастого нерва. У тому випадку, якщо консервативне лікування не дало ефекту, вдаються до оперативного втручання. Сучасні малоінвазивні технології дозволяють істотно скоротити час післяопераційного відновлення. Залежно від тяжкості захворювання, хірург - стоматолог, або звільняє основу нерва від стискають його кровоносними судинами, або повністю руйнує нервову основу.

Окремо в щелепно-лицевої хірургії стоять пластичні і відновні операції на щелепах і яснах. Проводять такі процедури тільки лікарі вищої кваліфікації, так як від якості їх роботи залежить не тільки зовнішній вигляд, але і якість життя пацієнта.

Ми пишаємося тим, що наші стоматологи - хірурги володіють саме такими якостями. ( О стоматології "Олексюка" )

Найчастіше допомогу пластичного хірурга потрібно при серйозних травмах особи, в результаті яких порушується цілісність кісток щелепи, а зуби втрачають своє початкове положення. Хірургічне втручання дозволяє не тільки зростити щелепу, а й відновити зубний ряд. Для цього використовуються спеціальні скловолоконні шини, які непомітні для сторонніх і не доставляють ніякого дискомфорту пацієнтові.

Напрямки хірургічної стоматології.

стоматолог хірург Тернопіль

У "Стоматології Олексюка" ми надаємо великий спектр послуг з лікування в сфері щелепно-лицевої хірургії. Ми успішно проводимо:

  • Зубозберігаючі операції - резекція верхівки коренів зуба, ампутація кореня зуба, хірургічне подовження коронкової частини зуба, гемісекція зуба.
  • Операції з видалення зубів з усіма складнощами роботи.
  • Лікування періоститу (флюс).
  • Пластика вуздечки губ.

 

Крім того в компетенції нашого стоматолога-хірурга знаходяться різні запалення слинних залоз, виразки слизової оболонки, а так само різні новоутворення порожнини рота.  

Еще по теме:ще по теміЕстетична стоматологія.

На закінчення, просимо Вас звернути увагу на те, що в хірургічній стоматології існують захворювання які необхідно лікувати тільки в лікарні. Тому є чіткий розподіл стоматологічної допомоги в залежності від її складності. Нащі контакти.